English
اقامت قبرس شمالی با خرید ملک

اقامت قبرس شمالی با خريد ملک در قبرس شمالی + [مشاوره رایگان]

اقامت قبرس شمالی با خرید ملک که همراه با وام‌های 10 تا 12 ساله می‌باشد، در حال حاضر می‌تواند راحت‌ترین روش مهاجرتی به این کشور برای تمامی اقشار جامعه باشد. درآمدزایی از طریق خرید ملک در قبرس شمالی با دریافت اجاره به پوند و دلار، خرید ملک به صورت اقساط طولانی مدت، اخذ اقامت دائم برای فرد و اعضای خانواده، از جمله مزایایی است که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد. از این رو کارشناسان هلدینگ دریو با توجه به تجربه چندین ساله خود در حوزه مهاجرت به کشورهای تراز اول دنیا، اطلاعات کاملی در زمینه مهاجرت به قبرس شمالی از طریق خرید ملک آماده کرده‌اند که در ادامه این مطلب آورده شده است.

اقامت قبرس شمالی با خرید ملک در یک نگاه

کشور مهاجرپذیر قبرس شمالی در حال حاضر توانسته یکی از مقاصد بین المللی برای ادامه تحصیل، کارآفرینی، سرمایه گذاری و حتی زندگی پر از آسایش و رفاه برای هر فردی باشد. طی سالیان اخیر شاهد آن هستیم که حجم مهاجرت از ایران نه تنها از طرف دانشجویان بلکه سرمایه‌داران، متخصصان و تجار ایرانی هم بیشتر شده است. درنتیجه یافتن یک مقصد مناسب برای ادامه زندگی می‌تواند دغدغه بسیاری از افراد باشد. در حال حاضر شرایط آسان اقامت قبرس شمالی توانسته بهترین گزینه پیش روی هرکسی باشد که می‌خواهد از ایران مهاجرت کند. چند روش مختلف نیز برای آن وجود دارد که می‌توان به سه مورد ویژه اشاره کرد. اولین گزینه مهاجرت به قبرس شمالی از طریق خرید ملک می‌باشد که بسیار ساده و کم هزینه است. ملک ارزان با وام‌های بدون بهره یا بهره کم، توانسته این گزینه را به صرفه‌تر کند.

مورد دوم برای دانشجویان و محصلین کارآمد می‌باشد. اقامت تحصیلی در قبرس شمالی به خاطر آموزش‌های عالی و معتبر این کشور که هم تراز با آمریکا، انگلیس و کانادا می‌باشد؛ برای جوانان بسیار مناسب است؛ اما در عین حال لازم است به گزینه سوم یعنی سرمایه گذاری در قبرس شمالی هم توجه ویژه‌ای داشت. این روش به خصوص برای کارآفرینان و سرمایه‌دارانی که قصد دارند یک کسب و کار با سود تضمینی و بین المللی را به دست آورند، می‌تواند حائز اهمیت باشد. چشم انداز و آینده قبرس شمالی بسیار روشن دیده می‌شود و از همین رو نباید روش‌های ساده مهاجرت به این کشور را از دست داد؛ اما در این قسمت به صورت ویژه‌ای درباره اقامت قبرس شمالی با خرید ملک صحبت کرده‌ایم که راحت‌ترین و بهترین روش مهاجرتی به این کشور است. پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید و در صورت نیاز، سؤالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

اقامت قبرس شمالی با خرید ملک در یک نگاه

شرایط خرید ملک در قبرس شمالی

همانطور که گفته شد، اقامت قبرس شمالی با خرید ملک یکی از راحت‌ترین روش‌های ممکن برای مهاجرت به این کشور می‌باشد. در عین حال باید بدانید که اگر قصد زندگی در این کشور یا اقامت هم ندارید، با خرید ملک در قبرس می‌توانید بهترین روش سرمایه گذاری در یک کشور رو به پیشرفت و اقتصادی را تجربه نمایید. همچنین باید بدانید که خریدن یک ملک در قبرس بسیار ساده است و شما به راحتی می‌توانید تمامی این فرایند را برای مهاجرت به قبرس شمالی از طریق خرید ملک، به سرعت طی کنید. به طور کلی شما باید برای این کار ابتدا در انجمن شهرداری این کشور، درخواست خرید ملک خود را ثبت نمایید. سپس منتظر بمانید تا تائید این انجمن انجام شود و شما بتوانید برای خرید ملک اقدام کنید. از جمله شرایطی که برای خرید ملک در قبرس ضروری می‌باشد، می‌توان به سن بالای 18 سال و عدم داشتن ملک دیگری در این کشور اشاره کرد.

اما برای اخذ اقامت قبرس شمالی با خرید ملک برای خود و تمام خانواده‌تان، باید یک سری مدارک را تهیه کنید که شامل تأییدیه عدم سوءپیشینه (ایران و سایر کشورها)، گواهی پزشکی و سلامت از طریق گرفتن آزمایش خون، کپی و اصل پاسپورت صورت حساب بانکی، سند اجاره یا مالکیت خانه و در صورت ازدواج گواهی ازدواج به صورت اصل و کپی می‌باشد. در عین حال دقت کنید که هر زوج می‌توانند یک ملک یا یک زمین به مساحت 1338 متر مربع بخرند که البته این شرط برای خرید ملک خارجی یا ترکیه‌ای در نظر گرفته نمی‌شود. در هر صورت طی کردن فرایند مهاجرت به قبرس شمالی از طریق خرید ملک باید توسط افرادی انجام شود که سال‌هاست در این زمینه تجربه دارند. بدون شک کارشناسان هلدینگ دریو می‌توانند این پروسه را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهند.

مراحل قانونی خرید ملک در این کشور

مراحل قانونی خرید ملک در این کشور

شما برای آنکه بتوانید اقامت قبرس شمالی را به دست آورید، از ساده‌ترین و سریع‌ترین روش ممکن یعنی خرید ملک در این کشور می‌توانید به خواسته خود برسید؛ اما روش و انجام این کار باید به صورت قانونی و طبق روال اصولی خودش پیش برود. از این رو در ادامه مراحل قانونی اقامت قبرس شمالی با خرید ملک را به طور کامل برایتان توضیح می‌دهیم:

 • در ابتدا باید به صورت حضوری یا آنلاین، ملک موردنظر خود را انتخاب نمایید. قطعاً در این مرحله شما باید نوع ملک (ترکی، خارجی، قبرسی، TDM، اجاره‌ای یا آزاد) را انتخاب نمایید و سپس منطقه موردنظر خود را بسنجید.
 • با مالک فعلی ارتباط برقرار کرده و سپس بهترین پیشنهاد خود را بیان کنید. در اینجا باید بدانید که اگر این کار را به یک نماینده حرفه‌ای در این زمینه بسپارید، قطعاً می‌توانید با قیمت بهتری ملک مدنظر خود را بخرید.
 • در صورتی که دو طرف به رضایت کامل برسند، قرارداد فروش در دفتر اسناد رسمی تنظیم شده و به زبان‌های لازم ترجمه می‌شود.
 • کل مبلغ تعیین شده برای ملک یا قسط اول آن باید توسط خریدار پرداخت شود. (10 تا 14 روز برای این کار فرصت دارید)
 • خریدار تا حداکثر 21 روز فرصت دارد که حق تمبر (برای حفاظت از حقوق مالکیت خریدار) را بپردازد که %0.5 مبلغ کل قرارداد می‌باشد. سپس قراداد برای اداره ثبت ‌اسناد املاک کشور قبرس ارسال می‎شود.
 • زمانی که دولت مجوزهای لازم را صادر کند، انتقال سند مالکیت انجام می‌شود که برای هر نوع ملک متفاوت است.

در هر صورت باید بدانید که اقامت قبرس شمالی با خرید ملک تنها در صورتی امکان‌پذیر است که شما کمترین ریسک را بکنید و یک خرید پرسود را تجربه نمایید. از این رو لازم است که تمامی امور را به متخصصین با تجربه این حوزه بسپارید که قطعاً هلدینگ دریو می‌تواند بهترین گزینه شما برای این کار باشد.

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

مهاجرت به قبرس شمالی از طریق خرید ملک می‌تواند یکی از ایدئال‌ترین و بهترین روش‌های دریافت اقامت دائم در این کشور باشد. در عین حال سرمایه گذاری مناسب و انتخاب قبرس برای گذراندن تعطیلات نیز از جمله موارد دیگریست که می‌توان در این زمینه به آن‌ها اشاره کرد. در هر صورت لازم است با مزایای خرید ملک در این کشور بیشتر آشنا شوید تا بتوانید به اطمینان خاطر بیشتری برای اقامت قبرس شمالی با خرید ملک اقدام نمایید.

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

آب و هوای قبرس شمالی

بکر بودن فضای این کشور و در عین حال آب و هوای متعادل آن سبب شده که استقبال برای گردشگران و مهاجران به قبرس شمالی بیشتر شود.

شرایط اقتصادی در قبرس شمالی

این کشور دارای اقتصاد رو به رشد می‌باشد و از رفاه بسیار مناسبی برخوردار است. درنتیجه شما می‌توانید برای اقامت قبرس شمالی با خرید ملک به صورت جدی‌تری فکر کنید.

اخذ اقامت دائم قبرس شمالی

اقامت قبرس شمالی با خرید ملک، یکی از راحت‌ترین روش‌های ممکن برای مهاجرت به این کشور می‌باشد. در عین حال علاوه بر اینکه می‌توانید اقامت دائم برای خودتان به دست آورده‌اید، همسر و فرزندان زیر 25 سال شما می‌توانند از این مزیت بهره بگیرند.

امنیت در قبرس شمالی

جرم و جنایت در این کشور تقریباً نزدیک به صفر می‌باشد و فرهنگ مردم آنجا نیز تا حد زیادی به ایرانیان نزدیک می‌باشد. درنتیجه راحتی زندگی در قبرس شمالی برای خانواده شما می‌تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

بهره‌گیری از امکانات قبرس شمالی

شما از طریق اقامت قبرس شمالی با خرید ملک می‌توانید همانند یک شهروند عادی و بومی این کشور زندگی کنید. امکانات تحصیلی، دولتی، پزشکی و … در این کشور پس از اخذ اقامت در اختیار شما قرار می‌گیرند.

سرمایه گذاری مطمئن در قبرس شمالی

یکی از کم ریسک‌ترین روش‌های سرمایه گذاری، به دست آوردن اقامت قبرس شمالی با خرید ملک است. در عین حال قیمت زمین و خانه در این کشور نسبت به ایران بسیار مناسب‌تر است و شما حتی می‌توانید با اجاره دادن ملک خود، درآمد دلاری به دست آورید که بسیار به صرفه می‌باشد.

قیمت ملک در قبرس شمالی

با توجه به اینکه قصد خرید ملک در کدام منطقه کشور قبرس شمالی را دارید، می‌توانید ارزان‌ترین تا گران‌ترین ملک‌ها را بخرید. همچنین در نظر گرفتن بودجه و هدف شما نیز بسیار مهم است. مثلاً اگر قصد اقامت قبرس شمالی با خرید ملک را دارید، باید به سراغ خانه‌هایی بروید که نزدیک به محل کار آینده شما در این کشور بوده و زندگی در آن هم راحت باشد؛ اما اگر صرفاً برای گردشگری یا سرمایه گذاری این کشور را انتخاب کرده‌اید، گزینه‌های شما می‌تواند متفاوت باشد. در هر صورت قیمت ملک‌های مختلف در چند منطقه مهم این کشور بررسی می‌کنیم تا بتوانید بهترین گزینه را برای مهاجرت به قبرس شمالی از طریق خرید ملک یا سرمایه گذاری مطمئن بیابید.

خرید و قیمت ویلا در قبرس شمالی

منطقهمتراژقیمت (پوند)
لفکوشا300 متر150.000
گیرنه300 متر400.000
ماگوسا300 متر200.000
ماگوسا (اسکله)300 متر350.000

خرید و قیمت آپارتمان در قبرس شمالی

منطقهمتراژقیمت (پوند)
لفکوشا70 الی 80 متر دو خوابه60.000
گیرنه70 الی 80 متر دو خوابه130.000
ماگوسا70 الی 80 متر دو خوابه70.000
ماگوسا (اسکله)70 الی 80 متر دو خوابه150.000

وام مسکن خرید ملک در قبرس

شما می‌توانید اقامت قبرس شمالی با خرید ملک را از طریق وام مسکن که در این کشور به خارجیان داده می‎شود، دنبال کنید. درواقع بانک‌های معتبری در قسمت ترک قبرس و ترکیه وجود دارند که به افراد خارجی که ملکی را در این کشور بخرند، وام‌هایی با بازپرداخت حدود 10 تا 12 ساله می‌دهند. برای گرفتن این وام شما باید ملکی که می‌خواهید بخرید را بررسی کنید تا سند مشترک نداشته باشد و شخصی به حساب آید. در ابتدا شما باید کل مبلغ ملک را بپردازید و سپس در یک پروسه ساده و سریع برای گرفتن وام اقدام کنید.

وام مسکن خرید ملک در قبرس

وقتی ملک به نام شما ثبت شد، می‌توانید برای اخذ اقامت یک ساله (هر سال تمدید می‎شود) یا اقامت دائم اقدام کنید. درنهایت باید به این نکته هم اشاره شود که نرخ بهره، میزان وام پرداختی و مدت زمان بازپرداخت در هر بانک متفاوت می‌باشد. برای آنکه بتوانید اقامت قبرس شمالی با خرید ملک را با بهترین وام مسکن در این کشور به دست آورید، باید از متخصصین این حوزه راهنمایی بگیرید که هلدینگ دریو با سابقه بالای خود در خرید و فروش ملک کشور قبرس، می‌تواند بهترین گزینه شما باشد.

هزینه‌های خرید و نگهداری ملک در قبرس شمالی

شما وقتی برای مهاجرت به قبرس شمالی از طریق خرید ملک اقدام می‌کنید، باید بدانید که هزینه‌های دیگری به غیر از قیمت تعیین شده برای آن آپارتمان یا خانه را هم باید پرداخت کنید که در ادامه به بررسی آن‌ها می‎پردازیم:

 1. مالیات خرید و فروش ملک در قبرس شمالی: مالیات بر ارزش افزوده یا V.A.T معمولاً 5% مبلغ کل قرارداد می‌باشد که باید به اداره مالیات تا یک سال پس از خرید پرداخت شود. 3% از ارزش کل ملک نیز به عنوان ارزش افزوده و معافیت از مالیات باید پرداخت گردد که مربوط به خریدارانی است که برای بار اول در قبرس شمالی ملک می‌خرند. همچنین 0.5% از قیمت پرداختی ملک هم برای ثبت قرارداد باید در اداره تاپو پرداخت شود.
 2. حق انشعاب برق و آب و فاضلاب: این مبلغ برای هر کمپانی متفاوت می‌باشد ولی حدوداً بین 1500 الی 1800 پوند است که باید حداکثر 1 سال پس از تحویل ملک بپردازید.
 3. هزینه‌های بیمه و اقامت: پس از مهاجرت به قبرس شمالی با خرید ملک، باید به فکر هزینه‌های جانبی مثل بیمه خودتان و خانواده‌تان هم باشید. از طرفی برای اقامت یک ساله در قبرس شمالی باید حدود 500 لیر پرداخت کنید و همچنین 1400 لیر نیز برای بیمه و انجام تست خون باید بپردازید. این هزینه از طرف شما باید هر سال پرداخت شود؛ اما برای اقامت دائم لازم است که با کارشناسان تیم دریو در ارتباط باشید تا راهنمایی‌های جامع‌تری به شما ارائه دهند.

مشکلات خرید ملک در خارج از کشور

مشکلات خرید ملک در خارج از کشور

خرید ملک در خود ایران هم می‌تواند دردسرهایی به دنبال داشته باشد و از این رو لازم است که به سراغ افراد خبره در این حوزه رفت تا کلاه‌برداری رخ ندهد. حالا اگر قصد مهاجرت به قبرس شمالی از طریق خرید ملک داشته باشید، قضیه فرق می‌کند و حضور افراد باتجربه و متخصص را می‌طلبد. درنتیجه هلدینگ دریو می‌تواند به شما کمک کند تا از طریق وکلای حرفه‌ای این شرکت، برای خرید ملک اقدام کنید و سرمایه گذاری مطمئنی انجام دهید. پس تنها کافیست که بودجه مدنظر و هدف خود را مشخص کنید تا کارشناسان ما به صورت رایگان به شما کمک کنند تا بتوانید اقامت قبرس شمالی با خرید ملک را به راحتی و بدون ریسک انجام دهید.

درخواست مشاوره رایگان خرید ملک در قبرس شمالی​

مشاوره رایگان خرید ملک در قبرس شمالی از جمله خدماتی است که توسط هلدینگ دریو انجام می‌شود تا شما بتوانید تمامی چالش‌ها و مشکلات احتمالی این نوع اقامت را متوجه شوید. همانطور که پیش از این گفته شد، اقامت قبرس شمالی با خرید ملک یکی از ساده‌ترین و در عین حال بهترین روش‌ها برای مهاجرت به این کشور جذاب می‌باشد. ولی بدون شک شما برای این کار باید با قوانین این کشور آشنا باشید تا روند درخواست و قراردادهای شما بدون دردسر انجام شود. از این رو لازم است با افراد باتجربه‌ای در این زمینه مشورت کنید و با خیال راحت تمامی فرایند مهاجرت به قبرس شمالی از طریق خرید ملک را به یک تیم متخصص بسپارید. پس همین الان روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم مربوطه را پر کنید تا مشاوران هلدینگ دریو در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

102 در مورد “اقامت قبرس شمالی با خريد ملک”

 1. دختر من قصد مهاجرت تحصیلی و زندگی در قبرس رو داره. به نظرتون بهتره که براش خونه بخرم یا اجاره کنم؟ من و مادرش هم تا چند سال دیگه میخوایم به قبرس بیایم

  1. درود دوست عزیز. اگر شما هم قصد مهاجرت به این کشور رو دارید، بهتره به خرید ملک فکر کنید. این موضوع میتونه سرعت اخذ اقامت شما رو بیشتر کنه و در عین حال سرمایه گذاری پر سودی براتون باشه

  1. شما می تونید در شهرهای مختلفی مثل گیرنه، لفکوشا، ماگوسا و … ملک مناسب و پر سودی بخرید

 2. من در یکی دوتا سایت، چندتا خونه دیدم و پسندیدم. میتونم لینکش رو براتون بفرستم که شما کارهاش رو برام بکنید؟

  1. وقت شما بخیر. لطفا در واتساپ منزل مدنظر خودتون رو برامون ارسال کنید 905488523029+

 3. علیرضا شلنگی

  اگر آپارتمان های در حال ساخت بخریم، می تونیم قسطی هزینه ها رو پرداخت کنیم؟

 4. حداقل قیمت مجاز برای خرید خانه ک اقامت بگیریم چقدر هست و چندوقت بعد از خریدخانه،اقامت میدن؟؟؟

  1. برای دریافت اقامت از طریق خرید ملک،حداقل قیمت و سن بنا ملاک نیست،مهم خرید ملکی‌ست که با توجه به قوانین موجود اقامت همه‌ی نفرات خانواده را پوشش دهد.
   و بلافاصله بعد از عقد قرارداد خرید ملک در محضرخانه،میتوان درخواست دریافت اقامت کرد که در حال حاضر به دلیل تقاضای بالا دریافت اقامت ۲ تا ۴ ماه زمان میبرد

 5. سیما صیفی

  خسته نباشید. اگر اقامت موقت ما به هر دلیلی لغو بشه، وضعیت ملکی که خریدیم چی میشه؟

  1. درود دوست عزیز. اقامت موقت شما هر سال تمدید میشه تا درنهایت اقامت دائم قبرس شمالی رو بدست بیارید. پس نگران این موضوع نباشید

 6. منوچهری

  سلام آیا میشه در قبرس شمالی خانه رهن یا اجاره کرد؟ من نمیخوام اقامت این کشور رو بگیرم فقط حدود یک سال در این کشور قراره ساکن باشم

  1. درود و وقت بخیر. شرایط گرفتن اقامت با اجاره دشوار شده است زیرا خواست دولت برای اقامت دادن به سرمایه گذاران است

 7. زیبا موسوی

  من قصد خرید یک آپارتمان 80 تا 100 متری دارم در شهر لفکوشا. میشه حداقل هزینه رو بگید؟

  1. درود دوست عزیز شما می تونید با قیمت حدودی 60 هزار پوند در این شهر یک آپارتمان بخرید

 8. سینا مخلوق

  برای خرید ملک به صورت آنلاین باید وکالت نامه تنظیم کنیم؟

  1. سلام و وقت بخیر. اگر قصد خرید ملک با کمک وکیل و به صورت غیرحضوری دارید، باید وکالت نامه تنظیم کنید. این کار بسیار ساده و سریع هست و در آینده براتون هیچ مشکلی به وجود نمیاره، فقط در روند خرید ملک در قبرس شمالی به شما کمک میکنه

 9. محسن ابراهیمی

  وقت بخیر. میشه بگید آدرس هلدینگ شما در قبرس شمالی کجاست؟

  1. درود دوست عزیز . قبرس شمالی – فاماگوستا – بلوار ایسمت این‌اونو – ساختمان 41 واحد 6

  1. درود دوست عزیز. هر فرد خارجی فعلا فقط میتونه یک ملک بخره. البته اگر زن و شوهر هستید، هرکدوم می تونید یک ملک جداگانه بخرید

 10. خدابخشیان

  به غیر از خرید ملک، چه هزینه های جانبی دیگه ای باید بدیم؟

  1. درود و وقت بخیر. هزینه سند زدن، مالیات، هزینه تمبر، انشعابات مثل کنتور آب و برق، که البته به مرور باید پرداخت شود

 11. سهند یاری

  وضعیت این کشور برای کشاورزی چطوره؟ من کار گلخانه ای انجام میدم و قصد دارم گلخانه بخرم

  1. درود دوست عزیز. آب و هوای اینجا بسیار مساعد است برای کشاورزی و گلخانه .

 12. سعید امیرزاده

  پسر من 18 سالش هست و من میخوام که با خرید ملک، تابعیت قبرس شمالی رو براش بگیرم. از نظر سربازی مشکلی نداره؟

  1. وقت شما بخیر. خیر .فقط باید قبل از مشمول شدن در ایران از آنجا خارج شود

  1. درود دوست عزیز. در قبرس شمالی برای ایرانی ها ویزای فرودگاهی با دعوتنامه صادر می شود

 13. شهره کشور دوست

  خسته نباشید من روی آپارتمانی که خریدم، وام گرفتم. حالا میتونم بفروشمش یا نه؟

  1. وقت شما بخیر. وام شما باید به طور کامل تسویه بشه تا بتونید ملک خودتون رو بفروشید. یا به صورت وکالتی با واگذار کنید

  1. درود دوست عزیز. شرایط کمپانی ها بسیار متفاوت است به غیر از یکی دو تا کمپانی بقیه املاک به محض خرید قابل فروش است

 14. حامد کرمی

  سلام بعد از خرید ملک، امکان استخدام در بانک های این کشور وجود داره؟ من 11 سال سابقه کاری در بانک های خصوصی ایران رو دارم

  1. وقت شما بخیر. در حوزه کاری لطفا با ما تماس بگیرید تا رزومه و اطلاعات شما کامل بررسی بشه و ایده آل ترین روش ممکن برای اخذ اقامت قبرس شمالي با خريد ملك به شما اطلاع داده بشه

 15. سارا دارابی

  اگر ما در قبرس شمالی ملک بخریم، پیدا کردن شغل و زندگی در اونجا راحت هست؟

  1. درود دوست عزیز. این کشور بسیار امن و مناسب یک زندگی راحت و بدون دردسر با ثبات اقتصادی بسیار مناسب هست. اگر به یکی از زبان‌های ترکی یا انگلیسی مسلط باشید به راحتی می توانید شغل مناسب خود را پیدا کنید

 16. ابوالفضل محمدی

  خرید خانه در قبرس شمالی سودآور هست یا نه؟ بهتر نیست سرمایه مون در خود ایران باشه یا ترکیه؟

  1. درود دوست عزیز. ملک در اینجا سالیانه ۱۵ تا ۲۰ درصد ارزش سرانه دارد و با توجه به اینکه ارزش ملک به پوند ثبت میشود بنابراین میزان سود خیلی بیشتر از ترکیه است که سند به لیر ثبت میشود. زیرا پوند انگلیس همیشه یکی از قویترین ارزهای دنیا است

 17. کمال پازوکی

  برای گرفتن اقامت دائم باید چند سال در این کشور زندگی کنیم؟

  1. درود دوست عزیز . 5 تا 7 سال البته اگر تمامی قوانین رعایت شود از جمله عدم خروج بیشتر از ۴۰ روز در سال از کشور

  1. وقت شما بخیر. بعضی از سایت های تخصصی در این حوزه وجود دارند که زیرنظر مستقیم کشور قبرس شمالی هستند. با این حال ممکنه که شما شرایط درست و اصولی این نوع خرید رو ندونید. در هر صورت بهتره از یک وکیل خبره و کارشناس باتجربه کمک بگیرید

 18. رها رنجبر

  میشه ملک رو معاوضه کرد؟ من یک خانه در فاماگوستا دارم که حدود 100 هزار یورو هست. یک آپارتمان در نیکوزیا میخوام

  1. وقت بخیر. لطفا اطلاعات ملک خودتون رو در واتساپ برای ما ارسال کنید 905488523029+

 19. محمدصالح فراهانی

  اگر که در خرید ملک منصرف شدیم، شرایط باطل کردن قرارداد چیه؟

  1. وقت شما بخیر. لطفا با همکاران من تماس بگیرید تا وکیلان شرکت، اطلاعات تخصصی این حوزه رو به شما بدن

 20. سارینا امیدی

  امکان پرداخت هزینه ملک با چک هم وجود داره یا باید نقد باشه؟

  1. درود دوست عزیز. اگر تابع این کشور نباشید، باید نقدی پرداخت کنید

  1. برای حفاظت از حقوق مالکیت خریدار شما باید 0.5 درصد مبلغ کل قرارداد رو بپردازید

  1. درود دوست عزیز. خیر شما فقط یک بار 5 درصد مبلغ کل قرارداد رو به عنوان مالیات ملک پرداخت می کنید

  1. سلام و وقت بخیر. قیمت خرید ملک در قبرس جنوبی تقریباً دو برابر قبرس شمالی است. این دو کشور تفاوت های عمده ای با همدیگه دارند. با این حال شما میتونید اخذ اقامت قبرس شمالي با خريد ملك رو با کمترین قیمت و با شرایط بسیار ساده در حوزه دریای مدیترانه بدست بیارید

  1. درود دوست عزیز. میتونید مطابق توافق با صاحب ملک 6 ماه تا 12 ماه اجاره کنید

 21. جعفر هراتی

  سلام. راحت میشه خونه رو اجاره داد یا نه؟ مردم اونجا بیشتر اجاره نشین هستند یا صاحب ملک؟

  1. وقت شما بخیر. از اونجایی که این کشور مرکز توجه سرمایه گذاران و گردشگران زیادی هست، اجاره ملک شما به سرعت و سهولت انجام میشه. اکثر اجاره های اینجا را مسافرین و توریست ها انجام می دهند

  1. وقت شما بخیر. خوشبختانه شرایط خرید زمین در قبرس شمالی هم محیاست

 22. فاطمه ابراهیمی

  شرایط آپارتمان های قبرس شمالی از نظر امکانات چطوره؟ سرایدار داره؟

  1. درود دوست عزیز. بله شما باید شارژ ماهانه پرداخت کنید و تمامی امکانات موردنیاز برای شما فراهم شده

 23. ایرج چادری

  چرا سایت های دیگه میگن که فقط با پرداخت 30 درصد خونه می تونیم وام بگیریم ولی شما گفتید کل مبلغ رو باید بپردازیم؟

  1. درود دوست عزیز. شما برای ملک هایی که در حال ساخت و ساز هستند، می تونید به صورت قسطی مبلغ رو بپردازید. مابقی قیمت ملک که حدود ۷۰ درصد آن است را شما به صورت قسطی پرداخت میکنید که از شرایط وام بانکی هم بهتر است چون بدون بهره است. در غیر این صورت باید کل مبلغ رو پرداخت کنید تا سند به نامتون بخوره و بعد برای گرفتن وام اقدام کنید

  1. وقت شما بخیر. برحسب قیمت ملک متفاوت هست. معمولاً تا ۷۰ درصد قیمت ملک میتوان وام کم بهره گرفت

 24. گیتی خانمحمدی

  وقتی که سند به ناممون بخوره، میتونیم اقامت دائم بگیریم؟

  1. گیتی جان ابتدا اقامت موقت به شما داده میشه و بعد از چند سال اقامت دائم در صورت رعایت شرایط قانونی دریافت می کنید

 25. ساحل نوری

  سلام. خرید خانه ویلایی بهتره یا آپارتمانی؟ از نظر رشد قیمت

  1. درود دوست عزیز. نرخ رشد سالیانه قیمت منازل در این کشور ثابت هست و برای خانه ویلایی و آپارتمانی تفاوت چندانی نداره

 26. شهین مهری

  من می خوام در قبرس یک خانه ویلایی بخرم ولی به نام همسرم باشه. باید خودش رو بیارم که به نامش بخوره یا غیرحضوری هم میشه کاراش رو کرد؟

  1. درود و وقت بخیر. نیازی به مراجعه حضوری ایشون نیست و شما می تونید با تنظیم وکالت نامه، پروسه خرید و زدن سند به نام ایشون رو پیش ببرید.

  1. درود دوست عزیز. سند تفکیکی منازل حدود یک سال بعد از اتمام پروژه آماده میشود کمپانی به ما اعلام می کند برای انجام امور سند که طی چند روز انجام میشود

 27. صمد عقیلی

  شما فقط برای مهاجرت به قبرس شمالی کار می کنید؟ من میخوام اطلاعاتی درباره قبرس جنوبی هم بدست بیارم تا بهترین انتخاب رو برای خرید ملک داشته باشم

  1. درود دوست عزیز. هلدینگ دریو صرفا در زمینه اقامت در قبرس شمالي با خريد ملك و روش های دیگه فعالیت میکنه. با این حال مشاوران ما اطلاعات کاملی درباره مزایا و معایب قبرس جنوبی و شمالی به شما ارائه میدن تا تصمیم بهتری بگیرید. کافیه در واتساپ به ما پیام بدید 905488523029+

 28. اکرم گلابی

  آیا به پدر و مادرمون هم اقامت میدن؟ از طریق خرید ملک

  1. سلام و عرض ادب. شما فقط می تونید برای خانواده خودتون یعنی همسر و فرزندان زیر 18 سال اقامت بگیرید. اگر پدر و مادر شما بالای ۶۳ سال سن داشته باشند می توانید برای اقامت آنها اقدام کنید

 29. حسین چاوشی

  من میخواستم در قبرس شمالی یک ملک به ارزش حدودی 75000 دلار بخرم اما فعلا شرایط سفر به این کشور رو ندارم. چطور میتونید به من کمک کنید؟

  1. درود دوست عزیز. لطفا در واتساپ به همکاران من پیام بدید تا عکس، ویدئو و لوکیشن دقیق منازلی که می تونید خریداری کنید رو براتون بفرستند 905488523029+

 30. یحیی جوادی

  سلام وقت بخیر. من قصد خرید ملک در قبرس شمالی رو دارم. دختر من 17 سالش هست که متاسفانه ازدواج ناموفق داشته و طلاق گرفته. الان میتونم اقامت دخترم رو هم برای قبرس بگیریم یا نه؟

  1. وقت شما بخیر. بله . لطفا برای اینکه با وکیلان حرفه ای در این زمینه ارتباط بگیرید، شماره تماس خودتون رو در قسمت تماس با ما بگذارید تا همکارانم با شما در اسرع وقت تماس بگیرند

 31. منوچهر شاهی

  خسته نباشید. من اگر از طریق خرید ملک برای اقامت دائم اقدام کنم، میتونم ادامه تحصیل به صورت رایگان داشته باشم یا برای اون هم باید بورسیه بشم؟

  1. وقت شما بخیر باشه. دوست من شرایط تحصیل در این حالت متفاوت و با مزایای خاصی هست. لطفا برای گرفتن مشاوره رایگان در این زمینه، به ما در واتساپ پیام بدید

  1. درود و وقت بخیر. بله به شما اقامت داده میشه که تا چند سال باید تمدید بشه و بعد از اون اگر تمامی شرایط را رعایت کرده باشید می توانید برای اقامت دائم اقدام کنید

 32. محمد کوچکی

  حداقل قیمت ملک برای گرفتن اقامت دائم باید چند باشه؟

  1. درود دوست من. قیمت ها بسته به متراژ و موقعیت مکانی کاملا متفاوت هست ولی حداقل قیمت حدودا از 50 هزار پوند شروع میشه

 33. فاطمه اسکندری

  چطوری میتونیم ملک های مختلف قبرس شمالی رو ببینیم؟

  1. وقت شما بخیر. لطفا به کارشناسان ما در واتساپ پیام بدید تا بهترین املاک در حال حاضر قبرس شمالی رو به شما معرفی کنند 905488523029+

 34. کامل ترین اطلاعاتی بود که خوندم. عالی بود دستتون درد نکنه

  1. سلام وقت بخیر. از حدود 40 متر به بالاست. البته شما باید حداقل قیمت ملک و متراژ رو برای اخذ اقامت قبرس شمالي با خريد ملك رو حتما در نظر بگیرید

  1. درود علی جان. بله همینطوره. اما روی ملک تجاری نمی توانید اقامت بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *