English

اخذ اقامت قبرس شمالی با 3 روش تضمینی + [مشاوره رایگان]

اگر قصد دارید که زندگی خود را متحول کرده و یک رفاه کامل و بدون دغدغه برای خانواده و خودتان محیا کنید، مهاجرت به قبرس شمالی می‎تواند بهترین گزینه پیش روی شما باشد. شرایط رو به پیشرفت این کشور منجر شده که شما بتوانید با روش‌های متنوعی همچون مهاجرت تحصیلی، سرمایه گذاری، کارآفرینی، خرید ملک و … برای اقامت قبرس شمالی اقدام کنید و به نتیجه برسید. از همین رو کارشناسان هلدینگ دریو، اطلاعات کاملی در زمینه بهترین روش‌های مهاجرتی به قبرس شمالی را آماده کرده‌اند تا بتوانید با آن‌ها آشنا شوید و آمادگی‌های لازم برای اقامت در این کشور مدیترانه‌ای را به دست آورید. همچنین گروه با تجربه ما در حوزه مهاجرت و اقامت در کشورهای رو به پیشرفت و آینده داری مانند قبرس شمالی، می‌تواند تا آخرین مرحله و اقامت دائم، همراه و هم قدم شما باشد تا در این مسیر به بهترین شکل ممکن گذر کنید.

اقامت قبرس شمالی در یک نگاه

استفاده از امکانات یک کشور رو به پیشرفت با مناسبات بین المللی معتبر می‎تواند یکی از جذاب‌ترین اتفاقاتی باشد که در زندگی ما رخ بدهد. از این رو مهاجرت به کشورهای مختلف به خصوص برای ایرانیان، در حال حاضر یکی از دغدغه‌های مهم و اساسی زندگی آن‌ها به حساب می‎آید. درنتیجه باید مقصدهای مناسبی را انتخاب کرد که کمترین هزینه و بالاترین سطح رفاه و آسایش را به دنبال داشته باشند. می‌توان گفت یکی از گزینه‌های بسیار مناسب پیش رو، مهاجرت به قبرس شمالی است. این کشور ترک‌نشین در حال حاضر توانسته در میان 15 کشور برتر جهان از نظر سرمایه گذاری خارجی قرار بگیرد. به همین خاطر شاهد آن هستیم که سرمایه گذاری در قبرس شمالی به رشد بسیار مطلوبی دست یافته که باعث شده ایرانیان زیادی‎ برای گرفتن اقامت قبرس شمالی اقدام کنند.

برای مثال اقامت قبرس با خرید ملک به عنوان یکی از بهترین سرمایه گذاری‌های پرسود در این کشور شناخته می‌شود و مورد استقبال قشر عظیمی از مردم است. مالیات‌های بسیار کم، هزینه زندگی مناسب در این کشور، جایگاه جغرافیایی خاص و روابط بین المللی با کشورهایی همچون آمریکا و انگلیس، از جمله مزایایی است که نمی‌توان از آن‌ها چشم پوشی کرد. در عین حال جوانان بسیاری طالب آن هستند که اقامت تحصیلی در قبرس شمالی را به دست آورند و از این راه به یک مدرک بین المللی معتبر دست یابند. این کشور از نظر پذیرش دانشجویان خارجی توانسته نرخ سودآوری بسیار بالایی به دست آورد و به همین دلیل جایگاه علمی و سیاسی خوبی هم بین کشورهای مختلف دارد. پس برای آنکه بتوانید با روش‌های اقامت قبرس شمالی آشنا شوید، کافیست با ما همراه باشید و ادامه این مطلب را از دست ندهید.

اقامت قبرس شمالی در یک نگاه

تاریخچه تأسیس قبرس شمالی

تاریخچه تأسیس قبرس شمالی​

قبرس که سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه می‎باشد، به دو قسمت قبرس شمالی و جنوبی تقسیم شده است. این کشور در سال 1960 میلادی به استقلال کامل رسیده و پس از سال‌ها درگیری درنهایت قبرس شمالی در سال 1983 استقلال کامل خود را اعلام کرده است. بخش شمالی قبرس، زیر نظر و حمایت ترکیه می‌باشد و از همین رو زبان رسمی مردم این کشور ترکی استانبولی است. قبرس جنوبی نیز بیشتر یونانیانی هستند که زیر نظر کشور یونان و اتحادیه اروپا زندگی می‌کنند. در هر صورت کشور قبرس شمالی با توجه به آنکه حوادث تاریخی زیادی را پشت سر گذاشته، باز هم توانسته از نظر سیاسی و اقتصادی به جایگاه‌های بسیار مهمی برسد. درنتیجه حجم گردشگران و مهاجرت به قبرس شمالی بسیار بالاست و همچنین شرایط جغرافیایی و سیاست‌های بین المللی آن بسیار پیشرفته شده است. نتیجه آن نیز سطح رفاه بسیار بالای مردم و همچنین جذب مهاجران از سراسر جهان برای گرفتن اقامت قبرس شمالی می‌باشد.

اطلاعات کلیدی قبرس شمالی

مهاجرت به قبرس شمالی نیازمند اطلاعات کاملی درباره این کشور می‌باشد. پایتخت قبرس شمالی شهر لفکوشا است که بزرگ‌ترین شهر این کشور به حساب می‌آید. قبرس شمالی حجم عظیمی از گردشگران را به خود جذب می‌کند؛ چون آب و هوای بسیار معتدلی دارد و حدود 320 روز سال آفتابی است. از آنجایی که این جزیره در نزدیکی دریای مدیترانه است، درنتیجه سواحل بسیار جذاب و زیبایی دارد که سبب شده تفرجگاه‌های زیادی هم در آنجا ساخته شود. این کشور در محل گذر سه قاره اروپا، آسیا و آفریقا می‌باشد و از همین رو جایگاه اقتصادی و تجاری خیلی مهمی دارد. در ادامه به اطلاعات کامل‌تری درباره این کشور می‌پردازیم که به آشنایی شما برای اقامت قبرس شمالی کمک می‌کند.

نام رسمیجمهوری ترک قبرس شمالی
پایتختنیکوزیا
زبان رسمیترکی استانبولی (مسلط به انگلیسی)
دین رسمیمسلمان سنی
واحد پوللیره ترکیه / یورو / دلار
جمعیت313.626 نفر (آمار سال 2021)
آب و هوامعتدل (15 تا 35 درجه سانتی‌گراد)
مساحت3.355 کیلومتر مربع
سال اعلام استقلال15 نوامبر 1983
حکومتجمهوری (دوره انتخابات ریاست جمهوری 5 ساله)
ارتباطات سیاسیآمریکا، انگلستان، یونان، روسیه، ترکیه و …
تأییدیه اتحادیه اروپاندارد
نرخ بیکاری5% (کمتر از کانادا و انگلستان)
همسایگانشمال 70 کیلومتر با ترکیه
شرق 100 کیلومتر با سوریه
جنوب 370 کیلومتر با مصر
جنوب شرقی 170 کیلومتر با لبنان و فلسطین
شمال غربی 950 کیلومتر با یونان
جاذبه‌های دیدنیسواحل زیبای کوهستانی، جنگل و طبیعت بکر
جهت رانندگیچپ
پیش شماره تلفن90+

مزایا و معایب اقامت قبرس شمالی

مزایا و معایب اقامت قبرس شمالی

همانطور که گفته شد، کشور قبرس شمالی در حال حاضر یکی از مقاصد اصلی بین المللی برای مسائل اقتصادی و تحصیلی می‌باشد. مهاجرت به قبرس شمالی در حال حاضر بسیار گسترده شده است؛ چراکه شما به راحتی می‌توانید اقامت قبرس شمالی را به دست آورید و از مزایای آن بهره بگیرید. در ادامه به بررسی مزایا و معایب زندگی و اقامت در این کشور می‌پردازیم تا بیشتر با آن آشنا شوید؛ اما پیش از آن باید این نکته را بیان کنیم که تمامی مشکلاتی که ممکن است سر راه شما برای گرفتن اقامت قبرس شمالی پیش بیاید، صرفاً با کمک و راهنمایی مشاوران این حوزه رفع می‌شود و کارشناسان باتجربه هلدینگ ریو می‌توانند سریع‌ترین و راحت‌ترین راه‌های ممکن را پیش روی شما بگذارند تا به مشکل برنخورید.

مزایای اقامت قبرس شمالی​

 1. اماکن تفریحی بسیار جذاب همانند تفرجگاه‌های ساحلی، پارک‌های جنگلی و …
 2. فرهنگ غنی و عدم تبعیض نژادی خاص در این کشور
 3. جرم و جنایت پایین و امنیت بسیار بالا
 4. هزینه زندگی بسیار پایین‌تر از قبرس جنوبی و سایر کشورهای اروپایی، آمریکا، استرالیا و …
 5. ارزهای متنوع در کشور علاوه بر لیر ترکیه؛ همانند پوند، یورو و دلار
 6. تحصیل، بهداشت و درمان بسیار مناسب در سطح بین المللی
 7. دانشگاه‌های معتبر با مدارک بین المللی و مورد تائید کشورهای درجه یک، به علاوه هزینه تحصیل بسیار ارزان همراه با بورسیه و بدون نیاز به مدرک زبان و آزمون ورودی
 8. اقتصاد رو به رشد و نرخ بیکاری و تورم بسیار پایین
 9. شرایط آب و هوایی بسیار مناسب
 10. امکان گرفتن اقامت قبرس شمالی به صورت موقت و دائم بدون نیاز به زندگی طولانی مدت در این کشور

معایب​ اقامت قبرس شمالی​

 1. تسلط کم مردم بومی این کشور به زبان انگلیسی
 2. بازار داخلی این کشور محدود است و درآمدهای بالایی هم نمی‌توان از این راه به دست آورد
 3. عدم وجود صنایع بزرگ در این کشور، به خصوص در حوزه کسب و کار تخصصی
 4. حمل و نقل عمومی در قبرس شمالی به خاطر جمعیتی که دارد، کمی ضعیف است و نیاز به داشتن اتومبیل به هنگام مهاجرت به قبرس شمالی وجود دارد. (وضعیت حمل و نقل و اتوبوس‌ها برای دانشجویان مناسب است)
 5. بروکراسی اداری برای کسانی که از راه دور می‌خواهند اقامت قبرس شمالی را بگیرند، ممکن است کمی زمان‌بر باشد.
 6. عدم عضویت این کشور در اتحادیه اروپا

هزینه زندگی در قبرس شمالی

با توجه به آنکه چه روشی را برای مهاجرت به قبرس شمالی انتخاب می‌کنید، هزینه‌های اولیه شما مثل خرید ملک، راه‌اندازی یک کسب و کار، سرمایه گذاری یا تحصیل متفاوت می‌باشد که در جدول زیر می‌توانید اطلاعات کلی آن‌ها را به دست آورید.

روش مهاجرتتمکن مالی
مهاجرت کاری60+ میلیون تومان
مهاجرت تحصیلی80+ میلیون تومان
ثبت شرکتبیش از 2 میلیارد تومان
خرید ملکبیش از 5 میلیارد تومان
هزینه‌هاقیمت
حمل و نقل شهری ماهیانهحداقل هزینه برای هر سفر 150 هزار تومان
قبوض ماهیانهحدود 500 تا 600 هزار تومان
اجاره ماهیانه منزل یکخوابه فرنیشبیش از 1 میلیون تومان
یک وعده غذایی در رستورانحدود ۲۰۰ هزار تومان
هر لیتر بنزینحدود ۴۰ هزار تومان
پکیج ماهانه تماس و اینترنتحدود ۴۰۰ هزار تومان
اینترنت نامحدود با سرعت بالاحدود ۳۰۰ هزار تومان

اما هزینه‌های زندگی روزانه این کشور را هم باید در نظر گرفت. همانطور که گفته شد، قبرس شمالی هزینه‌های کلی و زندگی بسیار معقول و مناسبی دارد و همین عامل سبب می‌شود که شما برای تحصیل، گردشگری یا زندگی دائم در این کشور با هیچ مشکلی روبرو نشوید. به خصوص این موضوع می‌تواند برای دوران بازنشستگی پررنگ‌تر باشد و گزینه مناسبی برای انتخاب شما و ادامه زندگی در نظر گرفته شود.

روش‌های اصلی مهاجرت به قبرس شمالی

روش‌های اصلی مهاجرت به قبرس شمالی

در چند سال اخیر به خاطر سیاست‌های اقتصادی و علمی این کشور، مهاجرت به قبرس شمالی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای اقامت قبرس شمالی وجود دارد که می‌توان به مهاجرت از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری و خرید ملک، ازدواج، اقامت هنرمندی یا ورزشی اشاره کرد. همه این موارد می‌توانند روش‌های مطمئنی برای گرفتن اقامت قبرس شمالی به صورت دائم یا موقت به حساب آیند؛ ولی بهترین و اصلی‌ترین روش‌های مهاجرت به قبرس شمالی از طریق تحصیل، خرید ملک و سرمایه گذاری می‌باشد. در ادامه این مطلب به توضیح مختصری درباره هرکدام از این روش‌ها می‌پردازیم؛ اما برای آنکه بتوانید اطلاعات کامل و جامعی درباره آن‌ها به دست آورید، می‌توانید به لینک‌های اصلی این مطالب مراجعه نمایید که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم. در ضمن برای مشاوره رایگان از طریق کارشناسان هلدینگ دریو به صورت حضوری و غیرحضوری نیز می‌توانید اقدام کنید و یا سؤالات خود را در قسمت کامنت‌ها بپرسید.

اقامت قبرس شمالی با خرید ملک

خرید ملک یکی از روش‌های بسیار ساده و در عین حال مناسب برای مهاجرت به قبرس شمالی می‌باشد. مزایای بسیار زیادی برای خرید ملک در این کشور وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به گرفتن اقامت قبرس شمالی، امکان خرید غیرحضوری، گرفتن وام بدون بهره یا با بهره بسیار پایین (10% تا 12%) پس از صدور سند و خرید ملک، سرمایه گذاری در یک کشور با ثبات سیاسی و اقتصادی بالا، امکان گرفتن اقامت دائم برای فرزندان و خانواده و همچنین اجاره آسان ملک و درآمد دلاری و پوندی، اشاره کرد. تمامی این موارد در صورتی امکان‌پذیر است که شما بتوانید شرایط کامل خرید ملک را در این کشور بدانید و متناسب با بودجه و هدفی که دارید، یک سرمایه گذاری امن و مناسب را انجام دهید. برای این موضوع می‌توانید به بخش اقامت قبرس شمالی با خرید ملک مراجعه نمایید تا تمامی اطلاعات لازم در مورد بهترین مکان خرید ملک، قیمت ویلا و خانه در قبرس، مدارک مورد نیاز برای خرید مسکن و … را به دست آورید.

در اینجا لازم است به این نکته نیز توجه کنید که به خاطر استقبال بالای مردم ایران برای مهاجرت به قبرس شمالی از طریق خرید ملک، مشاوران بسیاری در سایت‌های مختلف شروع به فعالیت کرده‌اند تا در این زمینه شما را یاری دهند؛ اما باید بدانید که داشتن تجربه و اعتبار در این حوزه بسیار حائز اهمیت می‌باشد. پیشنهاد ما این است که ابتدا مشاوره‌های رایگان هلدینگ دریو در زمینه نحوه سرمایه گذاری در قبرس شمالی را کسب کنید تا با ذهن بازتری بتوانید به این مسیر جذاب و پرسود قدم بگذارید.

اقامت قبرس شمالی با خرید ملک

سرمایه گذاری در قبرس شمالی

سرمایه گذاری در قبرس شمالی

یکی از راه‌های ساده و سودآوری که می‌توانید برای مهاجرت و اقامت قبرس شمالی به آن توجه کنید، سرمایه گذاری در این کشور است. قبرس شمالی توانسته در جایگاه سیزدهم مناسب‌ترین کشورها برای سرمایه گذاری کسب و کارها قرار بگیرد. همچنین بارها در مجلات معتبر آمریکایی به عنوان بهترین مقصد تجارت بین المللی شناخته شده که نشان از پیشرفت اقتصادی این کشور است. همین عوامل سبب شده که مهاجرت به قبرس شمالی مورد استقبال قرار بگیرد. از طرفی دولت‌مردان این کشور تلاش می‌کنند که شرایط را برای سرمایه گذارهای خارجی تسهیل کنند و از این طریق اقتصاد خود را رونق ببخشند؛ اما برای آنکه اطلاعات کامل‌تری در زمینه انواع سرمایه گذاری در این کشور به دست آورید، می‌توانید بخش سرمایه گذاری در قبرس شمالی را مطالعه کنید. در عین حال کارشناسان هلدینگ دریو نیز در خدمت شما هستند تا مشاوره‌های رایگان و جامعی در این زمینه به شما ارائه دهند.

اقامت تحصیلی در قبرس شمالی

تحصیل در قبرس شمالی می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌های شما برای ورود به مجامع بین المللی و معتبر باشد. مهم نیست در چه مقطعی می‌خواهید در این کشور ادامه تحصیل بدهید، شما هیچ نیازی به داشتن مدرک زبان و یا آزمون ورودی ندارید. حتی می‌توانید از بورسیه‌های ویژه این کشور که از 50% تا 100% متغیر می‌باشد، استفاده نمایید و اقامت قبرس شمالی را به دست آورید. دپارتمان‌های آموزشی این کشور، هم تراز با بهترین مراکز آموزشی آمریکا و انگلیس می‌باشند و در عین حال هزینه بسیار مناسبی هم برای ایرانیان دارند. از طرفی نزدیکی این کشور به ایران از نظر جغرافیایی و فرهنگی، مهاجرت به قبرس شمالی برای تحصیل را بسیار مناسب کرده است. در هر صورت کارشناسان هلدینگ دریو اطلاعات کامل‌تری در زمینه بورسیه‌ها و بهترین دانشگاه‌های قبرس آماده کرده‌اند که می‌توانید در بخش اقامت تحصیلی در قبرس شمالی مشاهده کنید.

اقامت تحصیلی در قبرس شمالی

درخواست مشاوره رایگان اقامت قبرس شمالی​

حالا که با کلیت نحوه مهاجرت به قبرس شمالی آشنا شده‌اید، احتمالاً سؤالات زیادی برای شما ایجاد شده است. هلدینگ دریو توانسته مجرب‌ترین کارشناسان و مشاوران در زمینه اقامت قبرس شمالی را گرد هم آورد تا در این زمینه به شما کمک کنند. کارشناسان ما می‌توانند بهترین گزینه‌های پیش روی شما را مشخص کنند تا به راحتی بتوانید اقامت قبرس شمالی را از طریق ادامه تحصیل، سرمایه گذاری یا خرید ملک به دست آورید. درنتیجه برای گرفتن مشاوره رایگان اقامت قبرس شمالی کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم تعیین شده را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

138 در مورد “اقامت قبرس شمالی”

 1. شهرام کمیل

  پرواز مستقیم ایران به قبرس شمالی وجود داره؟ چند ساعت طول میکشه؟

  1. درود و وقت بخیر. خیر دوست عزیز تمامی پرواز ها در ترکیه توقف کوتاهی خواهند داشت

 2. ابراهیم

  میشه لطفا چندتا از هتل های خوب قبرس شمالی رو معرفی کنید؟

  1. درود دوست عزیز. هتل کونکورد، هتل الکسوس ریزورت اسپا، هتل مریت رویال، اقامتگاه کاخ ساوی عثمانی، و بسیاری هتل های لاکچری و 5 ستاره در قبرس شمالی هستند که اکثر آنها کازینو هم دارند

 3. قهوه چی

  من و همسرم به مدت چند ماه میخوایم در ترکیه یا قبرس شمالی به صورت تفریحی زندگی کنیم. کدوم کشور رو پیشنهاد میدید و اینکه شما میتونید کارای سفر ما رو انجام بدید؟

  1. درود دوست عزیز. لطفا شماره خودتون رو در قسمت تماس با ما ثبت کنید تا همکاران من در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

 4. میربابایی

  امکانات رایگان برای مردم کشور ترکیه زیاد هستش. این امکانات در قبرس شمالی هم وجود داره؟

  1. وقت بخیر. بله دوست عزیز. شما وقتی اقامت موقت و دائم این کشور رو بگیرید، انواع امکانات تفریحی، درمانی و … رو به صورت رایگان میتونید برای خودتون و خانواده تون دریافت کنید

  1. در صورتی که قصد سفر آزاد به قبرس شمالی رو دارید، باید برای شما دعوت نامه فرستاده بشه. اما اگر به عنوان توریست به این کشور بیاید، باید بلیط رفت و برگشت به همراه رزرواسیون هتل همراه داشته باشید

  1. درود دوست عزیز. بله اگر شما بتونید با کارفرماهای قبرس شمالی ارتباط بگیرید، میتونید برای گرفتن اقامت قبرس شمالی از طریق کار اقدام کنید

 5. علی اکبر مولایی

  وقت بخیر. من شنیدم اونقدر امنیت قبرس شمالی زیاده که مردم در خونه ها رو قفل نمیکنن. درسته؟

  1. درود دوست عزیز. شاید عجیب به نظر بیاد ولی کاملا درسته. این کشور یکی از امن ترین کشورهای دنیا به حساب میاد.

 6. علی اکبر مولایی

  من شنیدم که سفارت هیچ کشوری در قبرس شمالی وجود نداره. درسته؟

  1. سلام و وقت بخیر. تمامی کشورهایی که در قبرس جنوبی سفارت دارند چند روز در هفته در دفاترشان واقع در نیکوزیا آماده پاسخگویی میباشند. از جمله کشور خودمان که چندروز در هفته آماده خدمات رسانی به هموطنانمان هستند.

 7. احمد یکتا

  در حال حاضر بهترین شغل ها برای قبرس شمالی چیه؟ من در زمینه عمران کار می کنم.

  1. مهارت های مختلفی مثل مدیریت بازرگانی و تجارت، نمایندگی املاک، هتلداری، مهندسین عمران و ساخت ساز و … در این کشور مورد استقبال هستند. پس شما میتونید با سرمایه گذاری در این کشور، زندگی مناسب با درآمد بالایی برای خودتون رقم بزنید

  1. تعداد شهرهای این کشور زیاد نیست .6 شهر یعنی نیکوزیا به عنوان پایتخت، گیرنه، فاماگوستا، ایسکله، لفکه و گوزلیورت بعنوان شهرهای اصلی هستند. بیشتر خارجی ها و ازجمله هموطنان ما به ترتیب جمعیت در ایسکله، فاماگوستا، نیکوزیا و گیرنه زندگی میکنند

  1. درود دوست عزیز. با اینکه جزیره قبرس شمالی آب و هوای گرم و مدیترانه ای داره ولی حدودا شما برای 2 ماه نیاز به وسایل گرمایشی و یا سرمایشی دارید. مابقی ایام سال بسیار آب و هوای بهاری و مطبوعی دارد

 8. شیروانی

  قبرس شمالی مترو داره؟ سفرهای بین شهری چطور انجام میشه؟

  1. درود و وقت بخیر. قبرس شمالی مترو نداره و برای سفرهای بین شهری میشه از تاکسی استفاده کرد. با این حال وسایل حمل و نقل عمومی برای دانشجویان تدارک دیده شده

 9. آرزو جندقی

  خسته نباشید و ممنون از اطلاعات کاملتون. من به زبان انگلیسی مسلط هستم اما زبان ترکی رو بلد نیستم. خواستم ببینم قبل از مهاجرت باید ترکی رو یاد بگیرم یا در قبرس شمالی میتونم یادگیری و استارت بزنم؟

  1. وقت شما بخیر. این کشور توریستی و مهاجرپذیر هست به همین خاطر مردم عادی تا حدی به زبان انگلیسی تسلط دارن. با این حال بهتره کمی زبان ترکی رو هم بدونید تا ارتباط بهتری بگیرید. در هر صورت شروع یادگیری زبان ترکیه در قبرس شمالی هم کار شما رو راه میندازه و هیچ مشکلی نداره.

  1. وقت شما بخیر. بله شما میتونید از کشتی هم استفاده کنید. از بندر مرسین و آنتالیا ترکیه به بندر گیرنه همه روزه حرکت وجود دارد.

 10. شهروز عمید

  من شنیدم پرداخت مالیات برای همه مردم قبرس شمالی ضروریه. درسته؟

  1. سلام و درود. بله ولی بستگی به میزان درآمد داره. بین 5 تا 16 درصد هستش

 11. فکر کنم بریم کیش زندگی کنیم، شرایط بهتری داشته باشه تا قبرس شمالی!

  1. سلام و درود. این موضوع کاملا به اهداف و سبک زندگی افراد بستگی داره. سوال دیگه ای اگر بود در خدمتیم

 12. کریم جعفری

  خواهر من در قبرس شمالی درس میخونه. من حدود دو ماه میخوام برم پیشش. باید ویزای توریستی بگیرم؟

  1. وقت شما بخیر. خواهرتون میتونه براتون دعوت نامه بفرسته یا اینکه به عنوان توریست به این کشور سفر کنید

  1. کارهای مربوط به سفارت را شما باید از طریق سفارت ترکیه پیگیری بفرمایید

 13. عباس لازمی

  من می خوام از طریق ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت کنم. باید حساب بانکی هم باز کنم یا نه؟

  1. درود دوست عزیز. خیر نیاز نیست ولی بعد از مهاجرت شما برای امور روزمره نیاز به حساب بانکی در قبرس شمالی دارید

 14. قادر بابازاده

  سلام. من شنیدم اکثر مردم این کشور مسیحی هستند ولی شما گفتید مسلمان

  1. وقت شما بخیر. اکثرا مسلمان سنی هستند. با این حال افراد مسیحی هم در این کشور زندگی می کنند

 15. من 22 ساله هستم و در زمینه نقاشی ساختمان کار می کنم. چطور می تونم جاب آفر بگیرم؟

  1. درود دوست عزیز. برای این موضوع شما باید از طریق کارفرما دعوت به کار بشید

 16. راضیه نوایی

  میشه در مورد ویزای کاری در قبرس شمالی هم توضیح بدید؟

  1. وقت بخیر. اگر تخصص خاصی داشته باشید که اینجا به شما نیاز باشد شما می تونید برای گرفتن ویزای کار اقدام کنید. برای اینکه اطلاعات بیشتری بدست بیارید، لطفا رزومه خودتون رو در واتساپ ارسال کنید

  1. درود دوست عزیز. بله این کشور سیاست های بسیار خوبی برای کسب و کارهای مختلف داره

 17. سمانه صابری

  من در کانادا زندگی می کنم و پدرم به تازگی بازنشسته شدن و علاقه ای به اومدن به کانادا ندارن چون میخوان کشوری رو انتخاب کنند که نزدیک به ایران باشه. قبرس شمالی میتونه مقصد خوبی براشون باشه؟

  1. یکی از مقاصد جذاب و مورد استقبال برای بازنشستگان کشور قبرس شمالی هست. در این زمینه می تونید از مزایای زندگی در قبرس شمالی به طور کامل بهره ببرید

 18. حامد جهانزاده

  خسته نباشید. ویزای تحصیلی با ویزای موقت قبرس با هم فرق داره؟

  1. وقت شما بخیر. شما بعد از اینکه برای مهاجرت به قبرس شمالی از طریق ادامه تحصیل در این کشور اقدام کردید، ویزای تحصیلی به شما داده میشه که تا زمان تحصیل شما در این کشور می تونید از اون استفاده کنید

 19. مونا وحیدی

  وقت شما بخیر. اگر با آقایی که در قبرس شمالی زندگی میکنه ( ایرانیست و اقامت دائم داره ) ازدواج کنیم، می تونیم اقامت دائم بگیریم یا نه؟

  1. اگر اقامت داشته باشند شما هم می تونید اقامت این کشور رو بگیرید.

  1. مزایای زندگی در قبرس شمالی بسیار زیاد هست. از جمله این موارد میشه به امنیت بالا، هزینه زندگی پایین، فرهنگ نزدیک به ایرانیان، تحصیل و بهداشت بسیار مناسب و … اشاره کرد.

  1. وقت شما بخیر. قیمت شمالی در حال حاضر پاسپورت برای کسی صادر نمی کند شما فقط در صورت شرایط لازم میتوانید اقامت موقت و یا دائم بگیرید

 20. سارا آزاد

  من یک آرایشگر حرفه ای 39 ساله هستم که مدرکم رو از ترکیه گرفتم. میتونم به قبرس شمالی مهاجرت کنم؟

  1. درود دوست عزیز. شرایط شما برای مهاجرت بسیار مطلوب هست. لطفا اطلاعات کامل خودتون رو در واتساپ برای ما بفرستید تا مشاوران ما اطلاعات کاملی در این زمینه به شما ارائه بدن

 21. کریم چمنی

  دیجیتال مارکتینگ مثل حوزه برنامه نویسی در این کشور چطوره؟ جای پیشرفت داره؟

  1. دیجیتال مارکتینگ محدود به مکان نیست بنابراین بهترین محل برای این کسب و کار جایی ست که اینترنت آزاد پرسرعت و اقتصاد آزاد داشته باشد

 22. یاسر پازوکی

  یک کارگر ساده هم میتونه در قبرس کار پیدا کنه؟ زبان هم بلد نیستم.

  1. وقت بخیر. بسیاری از هموطنان ما و کشور همسایه مان پاکستان در این کشور مشغول به کار در کارهای ساختمانی هستند بنابراین بعلت وجود پروژه های متعدد ساختمانی کار بسیار است. ولی بدون داشتن اقامت امکان کار وجود ندارد .لطفا شماره تماس خودتون رو در فرم تماس با ما ثبت کنید تا کارشناسان هلدینگ دریو با شما تماس بگیرند

 23. جاوید محمدی

  خسته نباشید. من چند وقتی ترکیه زندگی می کردم ولی نوع برخورد ترک ها با ایرانی ها اصلا خوب نیست. در قبرس شمالی هم همینطوره؟

  1. درود دوست عزیز. مردم اینجا فقط از لحاظ نژادی با ترک های ترکیه یکی هستند ولی رفتار آنها بسیار متفاوت و دوستانه است .خوشبختانه این کشور دارای فرهنگ غنی هستش و هیچ کنش نامطلوبی در این زمینه وجود نداره

 24. من مطلقه هستم و یک فرزند 7 ساله دارم. چه روشی برای گرفتن اقامت قبرس شمالی برای من مناسب تره؟

  1. وقت شما بخیر. شما با خرید ملک برای خود و فرزندتون میتواند اقامت بگیرید و فرزند شما می تواند به رایگان در مدارس این کشور تحصیل کند

 25. شوماخر

  اگر فرزندمون در قبرس شمالی به دنیا بیاد، تبعه اون کشور میشه؟

  1. خیر دوست عزیز. در صورت فرزند شما تابعه قبرس شمالی میشه که مادر و پدر اهل قبرس شمالی باشند یا اقامت دائم اونجا رو داشته باشند

 26. احمد جوادزاده

  با دعوت نامه میتونیم برای گرفتن اقامت موقت اقدام کنیم؟

 27. حسین بورقانی

  سریع ترین روش برای گرفتن اقامت دائم قبرس شمالی چیه؟

  1. درود و وقت بخیر. معمولا خرید ملک یکی از بی دردسرترین و پر استقبال ترین روش هاست.

 28. شاهد چاووشی

  من تبلیغ یک شرکت کاریابی در قبرس شمالی رو دیدم ولی برای آموزش های اولیه پول میگیرن. قابل اعتماد هست؟

  1. وقت شما بخیر. این ادعا نمی تواند درست باشد زیرا برای هر نوع استخدامی نیاز به اقامت است. مشاوره های رایگان هلدینگ دریو به راحتی می تونه به شما کمک کنه

  1. درود دوست عزیز. شما برای اقامت قبرس شمالی به هیچ مدرک زبانی نیاز ندارید. اما برای کار کردن و یا زندگی راحت به تعامل با دیگران نیاز است که بدون حرف زدن امکان پذیر نیست

 29. امید گاسبی

  برای گرفتن اقامت دائم قبرس شمالی، باید چندسال در این کشور زندگی کنیم؟

  1. سلام و وقت بخیر. در حال حاضر حداقل سرمایه گذاری برای گرفتن اقامت دائم ۱۲۸ هزار یورو است و یا بعد از ۵ الی ۷ سال در صورت رعایت کلیه قوانین ،اعم از عدم خروج بیشتر از ۴۰ روز در سال میشود برای اقامت دائم اقدام کرد

  1. باید به انگلیسی ترجمه بشه دوست عزیز. البته شما می تونید بدون دغدغه در این زمنیه، صفر تا صد کار رو به هلدینگ دریو بسپارید و دیگه نگران این پروتکل های اداری نباشید

  1. مجیدجان لطفا در واتساپ به ما پیام بده تا اطلاعات کامل تر رو بهت بگیم

 30. سونیا شمس

  درمان و آموزش برای اقامت موقت هم در قبرس به صورت رایگانه؟

  1. بله دوست من. از لحظه گرفتن اقامت درمان و تحصیل در این کشور رایگان است. درمان های سرپایی و اورژانسی برای افراد غیر مقیم هم رایگان است

 31. مهدیه کرمی

  خسته نباشید. خونه های قبرس به صورت ویلایی هست یا آپارتمانی؟

  1. وقت شما بخیر. هم به صورت ویلایی هست و هم آپارتمانی. متراژ و قیمت ها متفاوته

 32. وحید عباسی

  کمیسیون شما برای خرید ملک در قبرس و گرفتن اقامت چقدره؟

  1. ما کمیسیون خودمون رو از کمپانی های سازنده دریافت می کنیم .افتخار ما این هست که سریع ترین، بهترین و ساده ترین روش اقامت دائم قبرس شمالی رو برای شما محیا کنیم

  1. خیر دوست من شما باید ابتدا به ترکیه برید و از اونجا مستقیما به قبرس شمالی سفر کنید

 33. شبنم ثامنی

  من مدرک داوری بین المللی والیبال دارم و کارشناسی علوم تربیتی هم دارم. 29 سالمه و لطفا بهترین شرایط برای مهاجرت من به قبرس شمالی رو بهم بگید

  1. شما می تونید اقامت دائم این کشور رو از طریق ادامه تحصیل یا و یا خرید ملک بدست بیارید. برای گرفتن مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

 34. آلیه کریم زاده

  خسته نباشید. من دوره های بین المللی نجات غریق دارم. ایا میتونم اقامت قبرس بگیرم؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید

  1. وقت شما بخیر. قطعا این مدرک میتونه در زمینه درآمدزایی و گرفتن اقامت دائم این کشور به شما کمک زیادی بکنه ولی در ابتدا شما از طریق فقط این کار نمی توانید اقامت بگیرید. کافیه همین الان شماره خودتون رو در قسمت تماس با ما ثبت کنید تا کارشناسان دریو با شما تماس بگیرند

 35. مهران منصوری

  اونجا از کسب و کارهای نوپا هم حمایت می کنن؟ مثل پارک علم و فناوری در ایران

  1. سلام و درود. قطعا یکی از اولویت های اصلی این کشور حمایت از کسب و کارهای جدید و استارتاپی هست .دولت اینجا از هر نوع کسب و کار استارت آپی و یا نوین حمایت می کند

  1. سلام وقت بخیر. در قبرس شمالی برای ما ایرانیها ویزای فرودگاهی صادر می شود.

 36. وحید امیرپور

  میشه راهنمایی کنید که زندگی در ترکیه بهتره یا قبرس شمالی؟ از نظر هزینه و امکانات منظورمه

  1. وقت شما بخیر توحید جان، بستگی داره که شما چه نوع زندگی را انتخاب کنید زندگی شهری شلوغ یا زندگی در آرامش .قطعا مزایای زندگی در قبرس شمالی از نظر رو به پیشرفت بودن این کشور بسیار بیشتره.

  1. این کشور دارای آب و هوای گرم و خشک در تابستان و هوای معتدل مدیترانه ای در زمستان هست. به طور کلی آب و هوای مطبوع و ساحلی داره

 37. شیما طالبی

  خسته نباشید. برای سفر گردشگری به قبرس شمالی ویزای چند روزه بهمون میدن

  1. درود دوست عزیز. البته برای ورود به این کشور باید دعوتنامه داشته باشید و یا باتور تور، یا بلیط رفت و برگشت به همراه رزرو هتل همراه داشته باشید . ویزای شما پس از ورود به کشور قبرس شمالی برای یک هفته تا یک ماه صادر میشه.

  1. شما پس از گرفتن اقامت قبرس شمالی به صورت دائم، بیاز کارت یا همون وایت کارت دریافت می کنید که نشون میده یک شهروند عادی این کشور به حساب می آیید و از تمامی مزایای زندگی در قبرس شمالی میتونید استفاده کنید.

  1. درود دوست عزیز. خیر زبان این کشور ترکی استانبولی است. مردم قبرس جنوبی به یونانی صحبت می کنند

 38. رضا شهرابی

  با مدرک پزشکی قبرس شمالی می تونیم در ایران هم مشغول به کار بشیم؟

  1. وقت شما بخیر. مدرک بعضی از دانشگاه ها موردتایید هست. مثلا دانشگاه مدیترانه شرقی (EMU) یکی از دانشگاه های معتبر و موردتایید وزارت بهداشت ایران هست.

 39. شهروز بوربور

  چه کسب و کارهایی می تونیم در قبرس شمالی راه بندازیم؟

  1. سلام و وقت بخیر. این کشور در حال پیشرفت هست و به دنبال جذب سرمایه خارجی. به همین دلیل شما می تونید کسب و کارهای جدید و تخصصی متنوعی رو در قبرس شمالی راه اندازی کنید. اما برای اطلاع درباره پردرآمدترین روش های کسب درآمد در قبرس شمالی لطفا در واتساپ با ما در تماس باشید 905488558026+

 40. کاوه ابراهیمی

  من میخوام در رشته شیمی ادامه تحصیل بدم. کدوم دانشگاه بهتره و هزینه اش چند میشه؟

  1. درود دوست من. لطفا برای مشاوره تخصصی، شماره تماس خودتون رو ثبت کنید تا تیم ما با شما تماس بگیره

 41. یاسین کریمی

  درود و وقت بخیر. راحت ترین روش برای گرفتن اقامت دائم قبرس شمالی چطوره؟

  1. وقت شما هم بخیر. بسته به شرایط شما از هر راهی می تونید ولی راحت ترین و کم هزینه ترین و پر سود ترین راه خرید ملک است

 42. میترا حیدری

  من اقامت موقت قبرس شمالی دارم که چند ماه دیگه منقضی میشه. میشه زودتر تمدیدش کنم یا بعد از تموم شدن انقضای اون باید اقدام کنم؟

  1. درود میترا جان. یک ماه زودتر از اتمام انقضای اقامت خودتون می تونید در وب سایت مربوطه برای تمدید اقدام کنید.

 43. شراره مجیدی

  اینکه قبرس شمالی در اتحادیه اروپا نیست، خوبه یا بده؟

  1. اگر بخوایم به دید مثبت بهش نگاه کنیم، مزیت اقامت قبرس شمالی که در اتحادیه اروپا نیست، به خاطر رو به پیشرفت بودن اون و همچنین پایین بودن هزینه های کلی به خصوص برای ما ایرانی ها هستش. قبرس شمالی از لحاظ جغرافیایی در خاک اروپاست اما عضویت آن به طور موقت از طرف اتحادیه اروپا به حالت تعلیق درآمده است ولی با مذاکراتی که داره انجام میشه شاید به سمت و سوی خوبی برود.

 44. قاسم عموزاده

  سلام خسته نباشید. برای خرید ملک می تونیم از بانک های قبرس وام بگیریم؟

  1. وقت شما بخیر. برای گرفتن وام خرید ملک در ابتدا نیازی به مراجعه به بانک نیست بلکه خود کمپانی ها اقساط خود را تا ۸ سال بدون بهره تقسیم می کنند که اگرمدت بیشتر از آن بخواهید خود کمپانی ها با بهره بسیار کم اقساط را طولانی تر می کنند

 45. سارا فیضی

  خیلی ممنون از توضیحات کاملی که دادید. شروع سال تحصیلی در قبرس شمالی چه ماهی هست؟

 46. آذین جمشید زاده

  راه اندازی کسب و کار در قبرس شمالی هزینه کمتری داره یا خرید ملک؟

  1. آذین عزیز این موضوع کاملا متفاوت هست و بستگی به بودجه مدنظر شما و هدفتون در آینده داره. برای مشاوره کامل تر لطفا با کارشناسان دریو در واتساپ همراه باشید 905488558026+

 47. سارا بابایی

  سلام خسته نباشید. دانشگاه های قبرس شمالی بهترن یا جنوبی؟

  1. وقت شما بخیر. هر دو کشور دانشگاه های بین المللی و کاملا معتبری دارند. اما شما باید مزایای زندگی در قبرس شمالی و جنوبی و همچنین معایب اونها رو بسنجید تا بتونید بهترین انتخاب رو داشته باشید. با توجه به هزینه ها قبرس شمالی گزینه بهتری است. در این زمینه کافیه فرم تماس با ما رو پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و مشاوره رایگان به شما ارائه بدن.

 48. بهزاد عباسی

  خیلی ممنون از محتوای خوبتون. یه سوال داشتم در مورد اینکه پاسپورت قبرس شمالی بهتره یا جنوبی؟

  1. ممنون از همراهی شما با هلدینگ دریو. قبرس جنوبی زیر نظر اتحادیه اروپا هستش و به خاطر همین پاسپورت معتبرتری داره و قبرس شمالی در حال حاضر پاسپورت به مهاجرین نمیده

  1. سلام سیناجان. امکان مهاجرت به قبرس شمالی از طریق پناهندگی وجود نداره

 49. علی محمدی

  خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادید. سن فرزند برای اقامت مهمه؟

  1. درود دوست عزیز. شما می تونید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خودتون اقامت این کشور رو از راه های مختلفی که گفته شده بگیرید. برای گرفتن اقامت فرزندان بالای ۱۸ سال به صورت فردی باید اقدام بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.