English

درباره دریو

مشاوره خرید ملک و اقامت در قبرس شمالی

داشتن زندگی بهتر، یکی از ابتدایی‌ترین دغدغه‌ها و چالش‌های پیش روی ما است. از این رو مهاجرت به یک کشور با شرایط مناسب‌تر می‌تواند بهترین گزینه ما برای رسیدن به این هدف باشد؛ اما اولین سؤالی که برای هر فردی پیش می‌آید این است که «من هم می‌توانم مهاجرت کنم؟» …

شرکت سرمایه‌گذاری و مشاوره دریو باید این خبر خوش را به شما بدهد که در حال حاضر بهترین مقصد برای یک ایرانی با هر شرایط سنی، مالی و شغلی، کشور قبرس شمالی است. از این رو هلدینگ دریو با بررسی‎‌های مستمر و یاری گرفتن از برترین مشاوران و کارشناسان مهاجرت قانونی، این امکان را فراهم کرده تا فرآیند گرفتن اقامت قبرس شمالی برای همه متقاضیان تسهیل و تسریع شود. از آنجایی که دفتر مرکزی این شرکت در شهر فاماگوستا و کشور قبرس شمالی با شماره ثبت MŞ23769 می‌باشد، در نتیجه فرآیند گرفتن اقامت دائم این کشور بسیار سریع‌تر و مطمئن‌تر است. در این زمینه مشاوران ما در نمایندگی‌های ایران و دفتر مرکزی در قبرس شمالی، به صورت مشاوره رایگان در سه زمینه مختلف مهاجرتی به قبرس شمالی باکیفیت‌ترین خدمات را ارائه می‌دهند که شامل این موارد می‌شود:

چرا دریو بهترین انتخاب شماست ...

هلدینگ دریو به صورت مستمر در تلاش است تا پروسه مهاجرتی سرمایه گذاران در حوزه خرید ملک یا راه اندازی کسب و کار و همچنین علاقه‌مندان به تحصیل در بهترین و معتبرترین دانشگاه‌های قبرس شمالی را به طور کامل پیگیری کند؛ تا در نهایت این روند با موفقیت و کمترین چالش به نتیجه برسد. از این رو بخشی از فعالیت‌های ما برای تبدیل شدن به مشتری مدارترین و موفق‌ترین شرکت در حوزه مهاجرت را برایتان شرح می‎دهیم:

  • تسهیل و تسریع فرآیند مهاجرت و سرمایه‌گذاری برای همه متقاضیان
  • در اولویت قرار دادن کار با تمام قوا برای سرعت بخشیدن در روند کار
  • ارائه بهترین کیفیت خدمات به صورت تمام وقت در ایران و قبرس شمالی
  • راهنمایی و مشاوره تخصصی برای انتخاب ملک ارزشمند و منحصربه‌فرد

با توجه به آنچه گفته شد، کافیست مشاوره رایگان ما که به صورت 24 ساعته انجام می‌شود را امتحان کنید تا به راحتی آینده درخشان و رو به پیشرفتی را برای خود رقم بزنید؛ چراکه ما معتقدیم شانس داشتن یک زندگی باکیفیت‌تر برای هر ایرانی امکان‌پذیر است و قبرس شمالی می‌تواند همین سکه شانس شما باشد.

اعضای تیم ما