English
سرمایه گذاری در قبرس شمالی

سرمایه گذاری در قبرس شمالی ویژه سال 2023 + [مشاوره رایگان]

سرمایه گذاری در قبرس شمالی یکی از روش‌های مورد استقبال برای افرادیست که قصد دارند در یک کشور با تراز اقتصادی درجه یک، سرمایه گذاری مطمئنی انجام دهند. در عین حال نباید فراموش کرد که با این سرمایه گذاری می‌توان اقامت موقت یا دائم این کشور را به دست آورد. از همین رو هلدینگ دریو تلاش کرده تا تمامی شرایط سرمایه گذاری در قبرس شمالی را برای شما آماده کند که بتوانید با خیال راحت‌تری در این کشور به تجارت بپردازید. در عین حال پتانسیل‌های زیرساختی و دولتی برای شرکت‌های دانش بنیان قبرس شمالی را نباید فراموش کرد؛ چراکه می‌توانند گزینه بسیار مناسبی برای شروع یک بیزینس موفق به حساب بیایند. درنتیجه برای آنکه نکات کامل‌تری در این زمینه به دست آورید، کافیست در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

سرمایه گذاری قبرس شمالی در یک نگاه

مهاجرت کردن در دنیای حال حاضر می‌تواند یکی از آرزوهای هر فردی باشد که قصد دارد زندگی حال و آینده خود را جدی‌تر دنبال کند. اکثراً به این فکر می‌کنند که مهاجرت تحصیلی تنها راه حل برای گرفتن اقامت از یک کشور است. این در حالیست که شرایط سرمایه گذاری در قبرس شمالی به حدی خوب و ویژه شده که افراد زیادی خواهان مهاجرت به قبرس از این راه هستند. همچنین اقامت قبرس شمالی با خرید ملک، یکی از راحت‌ترین و در عین حال ارزان‌ترین روش‌ها برای مهاجرت به یک کشور رو به پیشرفت از نظر اقتصادی و اعتبار بین المللی می‌باشد. این کشور در حال حاضر مقصد گردشگران، تجار، دانشجویان، سرمایه گذاران، بازنشستگان، کارآفرینان و حتی افراد عادیست که قصد دارند زندگی مفرح و کم هزینه‌ای را تجربه کنند.

سیاست‌های بلندمدت این کشور به سمت جذب سرمایه گذاری‌های خارجی و بالا بردن رتبه‌های عالی آموزشی در سطح دانشگاه‌های آمریکا و انگلیس است. از این رو اقامت تحصیلی در قبرس شمالی نیز یکی دیگر از راه‎های مهاجرتی پرطرفدار می‌باشد. هر ساله دانشجویان و حتی محصلین در رده‌های پایین‌تر مثل دبیرستان نیز برای مهاجرت به قبرس شمالی برنامه‌ریزی می‌کنند تا در دانشگاه‌های درجه یک این کشور درس بخوانند. در هر صورت روش‌های متنوعی برای زندگی دائم در قبرس شمالی وجود دارد که در ادامه این مطلب به توضیح مفصل‎تری درباره سرمایه گذاری در قبرس شمالی می‎پردازیم تا بتوانید از این روش، آینده خود و خانواده‌تان را تضمین کنید. پس برای آنکه بتوانید اطلاعات کامل‎تری در این زمینه به دست آورید، بهتر است که ادامه این مطلب را از دست ندهید.

سرمایه گذاری قبرس شمالی در یک نگاه

شرایط سرمایه گذاری در قبرس شمالی

سرمایه گذاری در قبرس شمالی می‌تواند یکی از راه‌های مفیدی برای شما باشد که بتوانید به اقامت دائم این کشور دست یابید. در حال حاضر کشور قبرس شمالی بین 15 کشور برتر جهان برای سرمایه گذاری به حساب می‌آید و از این رو مورد استقبال بسیاری از افراد هم می‌باشد. درواقع فضای کسب و کاری این کشور بسیار مناسب است و از همین رو توانسته مقصد مناسبی برای رشد مالی و اقتصادی مردم ایران هم به حساب بیاید. در این زمینه لازم است شما حداقل سرمایه‌ای معادل 40 هزار یورو داشته باشید تا بتوانید از روش‌های مناسبی برای سرمایه گذاری و درآمدزایی در این کشور استفاده کنید.

از جمله شرایط سرمایه گذاری در قبرس شمالی می‌توان به مدارکی اشاره کرد که باید به این کشور ارائه دهید. پاسپورت (ویزا نیازی نیست)، رزومه کاری، تأییدیه سوءپیشینه، گواهی مجوز پلیس از کشوری که در 6 ماهه اخیر در آنجا اقامت داشته‌اید و فرم امضاشده برای درخواست اقامت موقت در این کشور، از جمله مواردی است که باید آماده شوند؛ اما برای آنکه بتوانید بهترین سرمایه گذاری در قبرس شمالی داشته باشید، باید حتماً نوع سرمایه گذاری، بودجه موردنظر و هدف خود را مشخص کنید تا بتوانید به سود مناسبی دست یابید. قطعاً طی کردن این مراحل و رسیدن به بهترین پاسخ می‌تواند یکی از دغدغه‌های سرمایه گذاران باشد. درنتیجه کافیست تمامی این فرایند را به یک موسسه مهاجرتی حرفه‌ای مثل هلدینگ دریو بسپارید تا بهترین تجربه سرمایه گذاری خود را به دست آورید.

روش‌های سرمایه گذاری در قبرس شمالی

همانطور که گفته شد، سرمایه گذاری در قبرس شمالی منوط به این مورد است که قصد دارید در کدام بخش و حوزه، درآمد اقتصادی داشته باشید. از این رو 2 روش اصلی برای آشنایی با شرایط سرمایه گذاری در این کشور را در ادامه توضیح می‌دهیم تا بتوانید بیشتر با آن‌ها آشنا شوید.

سرمایه گذاری در قبرس شمالی با ثبت شرکت

برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی می‌توانید 5 نوع شرکت مختلف را متناسب با فعالیت کاری خود انتخاب کنید که شامل شرکت مدنی، شرکت تضامنی شخصی، شرکت سهامی، شرکت با مسئولیت محدود و دفتر نمایندگی می‌شوند. از آنجایی که سیاست‌های آینده محور این کشور متناسب با جذب سرمایه خارجی می‌باشد، درنتیجه روش انجام ثبت شرکت در قبرس شمالی می‌تواند در کمتر از 10 روز انجام شود.

با این وجود در شرایط سرمایه گذاری در قبرس شمالی از طریق ثبت شرکت، یک کارشناس و وکیل خبره از طرف هلدینگ دریو به شما معرفی می‌شود تا متناسب با هدفی که دارید، حداقل سرمایه موردنیاز شما برای ثبت شرکت دلخواهتان مشخص گردد و بتوانید ادامه مراحل را به سرعت طی کنید.

سرمایه گذاری در قبرس شمالی با ثبت شرکت

پس از مشخص شدن نوع شرکت، باید یک اسم انحصاری و مناسب را انتخاب کنید. این اسم در سازمان ثبت شرکت‌های کشور قبرس بررسی و تائید می‌شود. در ادامه تفاهم‌نامه و اسناد خاص مربوط به ثبت شرکت توسط وکیل مربوطه آماده می‌گردد. درنهایت و پس از تائید نهایی اداره ثبت شرکت‌ها، وزارت مالیات برایتان شماره مالیات و مالیات بر ارزش افزوده مشخص می‌کند. در آخر نیز برای کمک‌های اجتماعی باید در سایت وزارت کار قبرس ثبت نام نمایید. همانطور که گفته شد، انجام تمامی این مراحل می‌تواند با کمک یک گروه متخصص برایتان انجام شود که شرایط سرمایه گذاری در قبرس شمالی را کاملاً می‌شناسد و به شما کمک می‌کند تا دچار مشکلات و درگیری‌های اداری نشوید.

سرمایه گذاری در قبرس شمالی با خرید ملک

همانطور که در بخش اقامت قبرس شمالی با خرید ملک به طور کامل بیان شد، یکی از روش‌های ساده و پرطرفدار برای گرفتن اقامت دائم قبرس شمالی از طریق خرید ملک در این کشور است. البته شما می‌توانید یکی از سودآورترین روش‌های سرمایه گذاری در قبرس شمالی را از این روش تجربه نمایید. یکی از ویژگی‌های ممتاز این کشور که برای سرمایه گذاران خارجی به عنوان مقصد اصلی تجارت آن‌ها به حساب می‌آید، نرخ مصادره اموال در قبرس شمالی است که روی شاخص 1 (کمترین مقدار ممکن) قرار دارد.

درواقع ریسک شما برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی بسیار پایین است و دولت به خاطر موارد تبعیض آمیز، اموال و سرمایه‌های شما را مصادره نمی‌کند. ملک نیز از این دست سرمایه‌ها می‌باشد که هم می‌تواند اقامت دائم شما را به دنبال داشته باشد و هم اینکه شما با اجاره دادن منزل خود، می‌توانید درآمد به یورو کسب کنید. در عین حال هر ساله قیمت املاک در قبرس بالا می‌رود که این موضوع به نفع و سودآوری بیشتر شماست.

مزایای سرمایه گذاری در قبرس شمالی

مزایای سرمایه گذاری در قبرس شمالی

همانطور که گفتیم، این کشور توانسته یکی از بهترین مقاصد تجاری برای سرمایه گذاران خارجی باشد؛ اما برای آنکه بتوانید با خیال راحت‌تری سرمایه گذاری در قبرس شمالی را انجام دهید، لازم است شاخص‌های اقتصادی این کشور را در نظر بگیرید که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

نرخ بیکاری و تورم

سیاست‌های اقتصادی رو به پیشرفت این کشور سبب شده که شاخص نرخ بیکاری قبرس شمالی طی سالیان اخیر بسیار پایین باشد. همچنین از آنجایی که شرایط سرمایه گذاری در قبرس شمالی از طریق خرید ملک، راه اندازی کسب و کار و همچنین ثبت شرکت بسیار ساده و هم عرض کشورهای تراز اول است، درنتیجه تورم این کشور نیز منفی یا بسیار پایین می‌باشد.

شرایط اقتصادی و اجتماعی

نرخ مالیاتی که باید در این کشور پرداخت شود، بسیار پایین است. در عین حال شما با سرمایه گذاری در قبرس شمالی می‌توانید پاسپورت این کشور را دریافت کنید. امنیت مالی این کشور نیز بسیار بالاست و علاوه بر اینکه جرم و جنایت در قبرس شمالی بسیار پایین است، فساد هم در اقتصاد آن وجود ندارد. همه این موارد باعث می‌شود که شرایط سرمایه گذاری در قبرس شمالی بسیار ساده و ارزشمند باشد؛ به گونه‌ای که نباید به هیچ وجه این روش جذب سود را از دست داد.

شرایط جغرافیایی

این کشور دارای آب و هوای معتدل می‌باشد که منجر شده جذب گردشگر آن بسیار زیاد شود. در عین حال دانشجویان بسیار زیادی از سراسر جهان، قبرس شمالی را برای ادامه تحصیل خود انتخاب می‌کنند. این کشور که در شرق دریای مدیترانه قرار گرفته، از نظر پتانسیل‌های اقتصادی توانسته به سرعت رشد کند و بین کشورهای رو به پیشرفت قرار بگیرد. از آنجایی که این کشور در مسیر قاره‌های اروپا، آسیا و آفریقا قرار گرفته، درنتیجه جریان اقتصادی در آن بسیار رو به رشد می‌باشد. از دیگر ویژگی‌های مناسب در زمینه شرایط سرمایه گذاری در قبرس شمالی می‌توان به هزینه پایین زندگی در این کشور امنیت اقتصادی و اجتماعی آن اشاره کرد.

شرایط جغرافیایی قبرس شمالی

اقامت دائم قبرس شمالی

یکی از مزایای بسیار مناسبی که در زمینه شرایط سرمایه گذاری در قبرس شمالی می‌توان به آن اشاره کرد، گرفتن اقامت دائم است. شما می‌توانید برای خودتان، همسر و فرزندان زیر 25 سال خود اقامت دائم قبرس شمالی دریافت کنید و به عنوان یک شهروند معمولی در این کشور زندگی کنید. در عین حال برای اقامت موقت لازم نیست که حتماً در این کشور ساکن باشید. بلکه با سرمایه گذاری در قبرس شمالی و حضور چند روزه در سال، می‌توانید اقامت خود را داشته باشید.

گرفتن وام

اگر شما قصد سرمایه گذاری در قبرس شمالی از طریق خرید ملک را دارید، به راحتی می‌توانید وام‌هایی با بهره 10 تا 12 درصد دریافت کنید. بازپرداخت آن‌ها نیز 10 تا 12 ساله می‌باشد که باعث می‌شود شما با این شرایط سرمایه گذاری در قبرس شمالی، به سود بسیار قابل توجهی دست یابید. در هر صورت تمامی این مزایایی که گفته شد، در صورتی می‌تواند به نفع شما پیش رود که از کارشناسان خبره این حوزه راهنمایی بگیرید. هلدینگ دریو در این زمینه به شما کمک می‌کند تا بتوانید یک سرمایه گذاری موفق را در این کشور تجربه نمایید.

معایب سرمایه گذاری در قبرس شمالی

در عین حال که مزایای سرمایه گذاری در قبرس شمالی بسیار زیاد و چشمگیر می‌باشد، لازم است که معایب آن هم در نظر گرفته شود تا با چشمان باز بتوانید این روند تجاری را پیش بگیرید. در ادامه به معرفی مهم‌ترین معایب سرمایه گذاری در قبرس شمالی می‌پردازیم:

جمعیت قبرس شمالی

برای آنکه شرایط سرمایه گذاری در قبرس شمالی را به طور کامل‌تر بشناسید، باید به جمعیت آن هم توجه کنید. این کشور کوچک با جمعیت حدود 400 هزار نفری با اینکه در مسیر رفت و آمد بسیاری از تجار خارجی می‌باشد، اما بازار داخلی کوچکی دارد. همین موضوع باعث می‌شود که شما مجبور شوید به فکر یک تجارت بین المللی در این کشور بیفتید و صرفاً به خریداران داخلی قبرس شمالی بسنده نکنید. در عین حال این جمعیت کم باعث می‌شود که پروازها و حمل و نقل کشور به مناطق دیگر کمی با مشکل روبرو باشد. البته اگر شغل شما نیاز به رفت و آمد بالایی ندارد، این مورد چندان برای شما مشکل آفرین نخواهد بود. در عین حال برای آنکه این چالش را هم رفع کنید، کافیست بلیط خود را چند روز زودتر رزرو نمایید تا به مشکل برنخورید.

زبان در قبرس شمالی

زبان در قبرس شمالی

عموم مردم این کشور به زبان انگلیسی مسلط نیستند. درنتیجه برای سرمایه گذاری در قبرس با کارآفرینی، لازم است که زبان ترکی یا یونانی را یاد بگیرید؛ اما این موضوع برای محصلان چندان مشکل آفرین نیست؛ چراکه در اکثر دانشگاه‌ها و مدارس، درس‌ها به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند.

کمبود مشاغل صنعتی در قبرس شمالی

از آنجایی که صنعت گردشگری و کشتیرانی در اولویت اقتصادی این کشور می‌باشد، درنتیجه مشاغل صنعتی در قبرس شمالی تقریباً وجود ندارد. با این حال شما اگر در این نوع شغل‌های صنعتی تخصص دارید، می‌توانید یک بیزینس خلاقانه را در این کشور راه اندازی کنید و این عیب را به مزیت تبدیل نمایید.

مقایسه مزایا و معایب سرمایه گذاری در قبرس

مزایای سرمایه گذاری در قبرسمعایب سرمایه گذاری در قبرس
نرخ بیکاری و تورم کمبازار داخلی ضعیف
امنیت بالای اقتصادیحمل و نقل ضعیف بین المللی
شرایط مالیاتی مناسب برای بیزینس‌هاکمبود مشاغل صنعتی
امکان تجارت بین المللیعدم تسلط مردم قبرس به زبان انگلیسی
سهولت در گرفتن اقامت دائم قبرس شمالی 
امکان گرفتن وام برای خرید ملک 

اخذ اقامت با سرمایه گذاری در قبرس شمالی

اخذ اقامت با سرمایه گذاری در قبرس شمالی

همانطور که گفته شد، ‎شرایط سرمایه گذاری در قبرس شمالی با یکدیگر متفاوت می‌باشند و درنتیجه گرفتن اقامت در آن‌ها نیز با هم فرق دارد؛ اما طولانی‎ترین زمان برای گرفتن اخذ اقامت موقت در هرکدام از شرایط سرمایه‎گذاری در قبرس شمالی، معمولاً بیشتر از 2 ماه طول نمی‎کشد. همه این موارد منوط به این قضیه می‎باشد که شما بتوانید به سرعت کارهای ثبت شرکت، خرید ملک یا اوراق قرضه خود را انجام دهید؛ اما برای گرفتن اقامت دائم، شرایط می‎تواند کمی متفاوت‎تر باشد. برای مثال زمان بیشتری را باید به صورت دائم در این کشور زندگی کنید. در هر صورت تمامی این فرایندها لازم است توسط افراد خبره این حوزه انجام شود تا شما کم ریسک‌ترین و در عین حال پرسودترین سرمایه گذاری در قبرس شمالی را انجام دهید. در این زمینه کارشناسان هلدینگ دریو می‌توانند تجربیات خود را در اختیار شما بگذارند و تا آخرین قدم با شما همراه باشند.

درخواست مشاوره رایگان سرمایه گذاری در قبرس شمالی

بهترین راهکار برای آنکه بتوانید بدون کمترین دغدغه به اقامت قبرس شمالی دست یابید، مشاوره رایگان سرمایه گذاری در قبرس شمالی توسط مشاوران و کارشناسان هلدینگ دریو می‌باشد. این موسسه می‌تواند متناسب با هدف و بودجه‌ای که دارید، راحت‌ترین شرایط سرمایه گذاری در قبرس شمالی را به شما معرفی کند تا بتوانید سبک جدیدی از زندگی رو به پیشرفت و مناسب را برای خودتان و خانواده‌تان شروع کنید. بدون شک این کشور کوچک و زیبا، آینده بسیار درخشانی در رشد و توسعه سرمایه گذاری‌های کلان خارجی دارد که نباید آن را از دست داد. پس اگر می‌خواهید یک مشاوره رایگان و کامل در زمینه شرایط سرمایه گذاری در قبرس شمالی به دست آورید، همین الان روی دکمه زیر کلیک کرده و فرم مربوطه را پرکنید تا کارشناسان هلدینگ دریو با شما تماس بگیرند.

100 در مورد “سرمایه گذاری در قبرس شمالی”

 1. هانیه شیخ

  من یک خانه به مبلغ 8 میلیارد دارم و مجرد هستم. قصد دارم در حوزه کافی شاپ در این کشور سرمایه گذاری کنم. چقدر سرمایه دیگه برای زندگی و کار در قبرس شمالی نیاز دارم؟

  1. درود هانیه عزیز. شما برای شروع هر کسب و کاری ابتدا نیاز به اقامت دارید بنابراین ابتدا با خرید ملک باید اقدام کنید سپس در کنار آن یک کسب و کار کوچک راه اندازی کنید. برای گرفتن اطلاعات تکمیلی در واتساپ به ما پیام بدید

 2. از طریق خرید سهام هم میتونیم در این کشور سرمایه گذاری کنیم؟

  1. وقت بخیر. ما همچنان معتقدیم بهترین و پرسودترین سرمایه گذاری در این کشور خرید ملک است

  1. سلام وقت بخیر. وضعیت کار در قبرس شمالی و سرمایه گذاری در این کشور کاملا امن و مطمئن هست

 3. سیروان کرجی

  امکان مصادره اموال به خاطر شرایط داخلی این کشور وجود داره؟

  1. درود دوست عزیز. سالهاست که هیچ درگیری داخلی یا خارجی در این کشور وجود نداره و در امنیت کامل هست. این کشور در حال حاضر برای تعامل و ورود به تجارت جهانی بسیار در حال تکاپو است بنابراین از تمام کسب و کارها و سرمایه گذاری ها حمایت مطلق خواهد کرد

 4. شورآبی

  در ابتدا باید همه کارمندهای موردنیاز رو استخدام کنیم یا فقط ثبت شرکت کافیه؟

  1. ثبت شرکت در قبرس شمالی نیاز به ثبت اسامی کارمندان نداره و صرفا مدیران اصلی باید مشخص باشند

 5. مهسا صابونی

  میتونیم شرکت رو ثبت کنیم ولی در قبرس شمالی کار نکنیم و اقامت دائم رو هم بگیریم؟

  1. درود دوست عزیز. باید شرکت شما بیزینسی و فعال باشه تا هم برای خودتون درآمدزا باشه و هم اینکه برای قبرس شمالی به عنوان شرکت واقعی تایید بشه

 6. جواهری

  امکان خرید بیزینس هم در این کشور وجود داره یا باید از صفر شروع کرد؟

  1. درود دوست عزیز. این موضوع از جمله شرایط خاص است که باید مشاوره های تخصصی در این حوزه به شما داده بشه. لطفا شماره خودتون رو در فرم تماس با ما ثبت کنید تا همکاران من باهاتون تماس بگیرند

 7. چرمساز

  سلام آیا روشی وجود داره که ما کسب و کاری رو در این کشور پیدا کنیم و در اونجا سرمایه گذاری کنیم؟

  1. درود و وقت بخیر. امکان سرمایه گذاری در کسب و کارهای خارجی وجود داره. برای مثال یکی از این روش ها، سرمایه گذاری در پروژه های ساختمانی در قبرس شمالی هست

 8. مرتضی خاووشی

  وقت بخیر. امکان سرمایه گذاری در قبرس شمالی از طریق فرانچایزها هم وجود داره؟

  1. وقت شما هم بخیر. بله شما می تونید حق امتیاز و نمایندگی یک برند رو در قبرس شمالی داشته باشید. البته لازمه هر کاری در اینجا داشتن اقامت است

 9. میثم چامه

  سرمایه گذاری در قبرس شمالی بهتره یا جنوبی؟ چه تفاوت هایی دارند؟

  1. درود دوست عزیز. تفاوت اصلی این دو کشور در هزینه هاست. قبرس جنوبی جزء اتحادیه اروپاست و به همین دلیل هزینه های زندگی، سرمایه گذاری، خرید ملک و ثبت شرکت در این کشور بالاتر از قبرس شمالی هست. قبرس شمالی مسیر خوبی رو شروع کرده که پایان خوشی انشااله خواهد داشت

 10. متین عمان

  سلام ما در زمینه تولید پارچه های خاص مثل ترمه کار می کنیم. امکان صادرات به این کشور هم وجود داره؟ اگر اوکی باشه و جای پیشرفت داشته باشه، سرمایه گذاری هم می کنیم

  1. این کشور به عنوان شاهراه اصلی بین قاره های مختلف به حساب میاد و به همین دلیل میتونید بیزینس موفقی در قبرس شمالی داشته باشید

 11. کارن شاهی

  سرمایه گذاری به صورت شراکتی چطوره؟ هزینه حداقل سرمایه بیشتر میشه؟

  1. درود دوست عزیز. به غیر از ۳۵ هزار یورو که به مدت دو هفته در بانک بلوکه میشود شش هزار یورو بابت ضمانت بیمه در بانک باقی می ماند و کلا دوهزار یورو بابت ثبت ، حسابداری و دفاتر کل است. لطفا شماره تماس خودتون رو بفرمایید تا مشاوران کسب و کار ما اطلاعات کامل تری در این زمینه به شما بدن

 12. سوسن حاجی محمدی

  من یک کارآفرین هستم. آیا نیاز هست که آزمون زبان هم بدم؟

 13. جمشید عصاری

  از طریق دریافت نمایندگی هم می تونیم اقامت بگیریم؟

  1. درود دوست عزیز. لطفاً شماره خودتون رو به ما بدید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

 14. سبزواری

  بعد از سرمایه گذاری در این کشور باید حتما در قبرس شمالی زندگی کنیم؟ خودمون یا خانواده مون؟

  1. درود و وقت بخیر. خیر نیاز نیست. ولی برای گرفتن اقامت دائم در سال بیشتر از ۴۰ روز از این کشور نباید خارج بشید.

 15. آقا خان

  من هزینه سرمایه گذاری رو دارم ولی نمی دونم بهتره که در چه حوزه ای فعالیت کنم تا پربازده باشه. میشه لطفا راهنمایی کنید؟

  1. سلام دوست عزیز. لطفا رزومه و مشخصات خودتون رو در واتساپ برای ما ارسال کنید تا شما رو راهنمایی کنیم

 16. یاسر دیبا

  به غیر از هزینه های حداقلی سرمایه گذاری، هزینه های جانبی ثبت شرکت چقدر میشه؟ کمیسیون شما چنده؟

  1. درود و وقت بخیر. حداقل ۳۵ هزار یورو به مدت دو هفته در بانک بلوکه میشه مبلغ شش هزارو برای بیمه و ضمانت آن در بانک میمونه و در کل حدود دو هزار یورو هزینه های ثبت دفاتر کل و حسابداری است

 17. سکینه محمدی

  درود. من تبعه افغانستان هستم. شرایط سرمایه گذاری در قبرس شمالی برای من هم به همین صورته؟

  1. وقت شما بخیر. بله این شرایط برای همه افراد خارجی مثل ایرانیان، افغانستانی ها و … یکسان است. البته باید برای دولت اینجا محرز شود که شما جزو هیچ دسته و یا فرقه مذهبی نباشید

 18. کیمیا چمران

  ممنون از شما بابت اطلاعات کاملتون. من با شماره موبایلی که گذاشتید تماس میگیرم ولی کسی جوابگو نیست

  1. لطفا به این شماره در واتساپ پیام بدید 905488558026+ و شماره خودتون در قسمت تماس با ما ثبت کنید تا همکارانم باهاتون تماس بگیرند

  1. درود دوست عزیز. هزینه های مالیات بسته به نوع شغل از ۵ تا ۱۶ درصد متغیر هست. کمترین مالیات را کسب و کارهای آموزشی دارند

 19. شهاب گردان

  خسته نباشید. خرید ملک هم جزو سرمایه گذاری به حساب میاد و همین شرایط رو داره؟

  1. درود و وقت بخیر. یکی از بهترین شرایط سرمايه گذاري در قبرس شمالي از طریق خرید ملک هست

 20. وقت بخیر. من نمیتونم خودم سرمایه گذاری کنم ولی برای سرمایه داران میتونم کار کنم. دکترای مدیریت دارم و دوره های MBA رو گذروندم. رزومه کاری و گواهی تاییدیه دانشگاه از بهترین اساتید دانشگاه تهران رو هم میتونم بگیرم

 21. خسته نباشید. بازداشت شدن هم به عنوان سوءپیشینه به حساب میاد؟ چطور میتونم پیگیری کنم که رفع بشه؟

  1. درود دوست عزیز. اگر پرونده ای برای شما ثبت نشده باشه، مشکلی نیست. لطفا از طریق سامانه ثنا این موضوع رو چک کنید

 22. پویا حکیم

  قبرس شمالی موقعیت خوبی برای بازار فارکس هست؟ من در این زمینه قصد دارم که به یک کشور خوب مهارجرت کنم

  1. سلام و وقت بخیر. شما در هر جایی می تونید از فارکس کسب درآمد کنید. خرید و فروش ارز دیجیتال در این کشور مورد حمایت دولت است. اما برای گرفتن اقامت این کشور باید از روش هایی که توضیح داده شده اقدام کنید

 23. احمد عقیلی

  سلام وضعیت بورس این کشور چطوره؟ از این راه میشه سرمایه گذاری کرد؟

  1. وقت شما بخیر. ما همچنان معتقدیم بهترین سرمایه گذاری فعلاً در این کشور خرید ملک است به دلیل افزایش قیمت. برای گرفتن اطلاعات بیشتر لطفا شماره خودتون در قسمت تماس با ما ثبت کنید تا مشاوران دریو با شما تماس بگیرند

 24. شادان کمال زاده

  ببخشید من برای فرزند زیر 25 سال می تونم اقامت بگیرم یا زیر 18 سال؟ از طریق سرمایه گذاری

  1. شما می تونید برای همسر و فرزند زیر 18 سال خودتون از طریق سرمایه گذاری اقامت بگیرید. بعد از آن فرزندان باید از طریق تحصیلی و یا دوره زبان اقامت خود را تمدید کنند

 25. واحدزاده

  سرمایه گذاری در این کشور بعد از چند سال میتونه سود ده باشه؟

  1. درود دوست عزیز. از آنجایی که در حوزه ملک سالیانه بیشتر از ۱۵ تا ۲۰ درصد افزایش قیمت به دلیل درخواست خرید بالا از طرف کشورهای گوناگون است بنابراین افزایش سرمایه در این حوزه بسیار بالاست ولی برای هر موقعیت شغلی متفاوت هست. برای گرفتن اطلاعات بیشتر می تونید با ما در تماس باشید

 26. من 80 هزار دلار سرمایه دارم و یک خانواده 5 نفره ( 3 دختر و یک پسر ) دارم. همگی مجرد هستند و سن 18 تا 28 سال دارند. به نظر شما بهترین روش گرفتن اقامت این کشور چیه؟

  1. وقت شما بخیر. شما می تونید از طریق خرید ملک برای سرمایه گذاری اقدام کنید. البته در البته در نظر داشته باشید شرایط اقامت برای فرزند ذکور تا ۱۸ سالگی زیر مجموعه خانواده است و برای دختران تا قبل از ازدواج. بعد از آن فرزندان باید از طریق تحصیلی و یا دوره زبان اقامت خود را تمدید کنند

 27. اطلاعاتتون تکمیل و عالی بود. جدا از اون نوع برخورد مشاوران شما هم خیلی حرفه ای بود. متشکرم

  1. درود دوست عزیز. خیلی خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو بدست بیاریم

 28. معصومه تکراری

  درود. پدر من قصد دارن که در کشور قبرس شمالی سرمایه گذاری کنن در حوزه تجارت پارچه. من میتونم نماینده ایشون در این کشور باشم و همینجا هم کار کنم؟ چون من الان دانشجوی مدیریت بازرگانی دانشگاه EMU هستم

  1. وقت شما بخیر. این موضوع نیازمند پیگیری هایی توسط وکیلان این حوزه است. لطفا در واتساپ به ما پیام بدید تا فرایند اداری و قانونی کار براتون توضیح داده بشه

 29. سجاد مینایی

  ممنون از اطلاعات کامل شما. دختر من مشغول تحصیل در قبرس شمالی هست. من می تونم با سرمایه گذاری در این کشور، هزینه تحصیل دخترم رو رایگان کنم؟

  1. وقت شما بخیر. هزینه تحصیل تا دیپلم و درمان در صورتی رایگان میشه که شما اقامت قبرس شمالی رو بدست بیارید. در عین حال این موضوع در مورد دانشگاه ها میتونه کمی شرایط متفاوتی مثل بورسیه داشته باشه. لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا اطلاعات تکمیلی رو برای شما ارسال کنند

 30. علی اسلامی

  من می تونم با شرکت های دانش بنیان کشور قبرس شمالی ارتباط بگیرم و روی استارتاپ های اون کشور سرمایه گذاری کنم؟

  1. سلام علی جان. لطفا در واتساپ به ما پیام بده و رزومه خودت رو برامون بفرست تا بتونیم بهترین گزینه های ممکن رو بهت معرفی کنیم

 31. علی کرمی

  سلام برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی، محدودیت سنی وجود داره؟

 32. سامان خاکشویی

  امکانش هست که من یک شعبه از حوزه کاری خودم رو در این کشور راه اندازی کنم ولی خودم اونجا نباشم؟

  1. وقت شما بخیر. بله امکانش وجود داره. شما می تونید صفر تا صد تاسیس نمایندگی خودتون در این کشور رو به هلدینگ دریو بسپرید

 33. تارا یعقوبی

  سلام من مدرک لیسانس بازرگانی دارم و قصد ادامه تحصیل ندارم و میخوام از طریق اقامت کاری ترجیحا شغل دولتی به قبرس مهاجرت کنم. امکانش هست؟

  1. درود دوست عزیز. شما بعنوان یک خارجی باید در بخش خصوصی فعالیت کنید . لطفا در واتساپ به ما پیام بدید

 34. منصوره عقیلی

  ببخشید من متوجه نشدم. هزینه های عادی و روزمره این کشور به غیر از سرمایه گذاری، به لیر هست یا یورو؟

 35. خسته نباشید به کارشناسان خوب دریو. ما یک جمع 3 نفره هستیم که نیاز به سرمایه گذاری برای استارتاپ نوپامون داریم. قبرس شمالی این مدل سرمایه گذاری ها رو انجام میده؟

  1. درود دوست عزیز. لطفا اطلاعات کامل حوزه کاری و استارتاپ خودتون رو به همراه مشخصات هر فرد در واتساپ ارسال کنید تا بهتر شما رو راهنمایی کنیم

 36. شاهده گرمی

  اینکه قبرس شمالی موردتایید اتحادیه اروپا نیست، در زمینه مراودات مالی این کشور در قاره اروپا تاثیر منفی نداره؟

  1. وقت بخیر. خوشبختانه این کشور به عنوان یکی از بهترین کشورها برای سرمایه گذاری های خارجی از طرف کشورهایی مثل آمریکا معرفی شده. درنتیجه نباید نگران این موضوع باشید

  1. وقت بخیر. مهاجرت با تمکن مالی در حال حاضر برای قبرس شمالی امکان پذیر نیست. راحت ترین راه فعلا خرید ملک است

 37. صابونیان

  در حوزه خرید و فروش ماشین هم میشه در این کشور سرمایه گذاری کرد؟

  1. درود و وقت بخیر. برای مشاوره های تخصصی تر در این حوزه لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید 905488558026+

 38. رضا صحرایی

  بعد از سرمایه گذاری در قبرس می تونیم تابعیت این کشور رو بدست بیاریم؟

  1. درود دوست عزیز. شما بعد از پرداخت یک سوم ارزش ملک و عقد قرارداد با کمپانی و افتتاح حساب بانکی می تونید تابعیت اینجا رو برای شروع بصورت یکساله بدست بیارید که این روند بعد از چند سال در صورت عدم خروج بیشتر از 40 روز در سال و عدم سوءپیشینه میتواند دائمی شود

  1. بله شما بعد از ثبت شرکت و یا خرید ملک ( البته بعد از اتمام اقساط) می تونید از تسهیلات مالی این کشور استفاده کنید.

 39. شهرام بوربور

  برای سرمایه گذاری در این کشور باید حساب سپرده به دلار باز کنیم یا یورو؟

  1. سلام و وقت بخیر. اینجا بانکهای بین‌المللی چهار حساب پوند، یورو، دلار و لیری افتتاح می کنند

  1. درود دوست عزیز. خیر قبرس شمالی برای ایرانی ها ویزای فرودگاهی صادر میکنه

  1. درود دوست عزیز. شما برای شروع و خرید ملک نیاز به یک سوم مبلغ کل را دارید که حداقل حدودا به 25 هزار پوند انگلیس احتیاج دارید

 40. میثم جبلی

  چطوری می تونم با کسب و کارهای این کشور ارتباط بگیرم؟ میخوام به عنوان نیروی کار در زمینه حسابداری به قبرس شمالی مهاجرت کاری کنم

  1. سلام و درود. لطفا حیطه شغلی، رزومه و تخصص های حرفه ای خودتون رو در واتساپ برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما اطلاعات تکمیلی رو به شما اعلام کنند 905488523029+

 41. من در زمینه عمران می خواستم یک شرکت رو در این کشور ثبت کنم. البته می خوام یک شعبه دوم برام باشه و دفتر مرکزی من در تهران هست. میشه منو راهنمایی کنید.

  1. وقت شما بخیر. لطفا کنید در قسمت تماس با ما، شماره تلفن خودتون رو ثبت کنید تا همکارانم در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

 42. نازنین توحیدی

  سلام من قصد دارم که یک هتل در این کشور راه اندازی کنم. آیا امکانش هست؟ من سه هتل در تهران، مشهد و شیراز دارم

  1. درود دوست عزیز. بله قطعا شما می تونید این کار رو انجام بدید. برای گرفتن اطلاعات بیشتر در واتساپ به ما پیام بدید 905488523029+

 43. سلام. من یک تاجر هستم و از کشورهای زیادی برای من سفارش هایی به ترکیه ارسال میشه و من از این طریق می تونم اونها رو وارد ایران کنم. خواستم ببینم این شرایط در قبرس شمالی هم امکان پذیره؟

  1. وقت شما بخیر. بله این کشور در زمینه تجارت بین الملل بین سه قاره قرار داره و به خاطر اینکه در نزدیکی مدیترانه هست، شما می تونید از امکانات اون برای تجارت خودتون استفاده کنید. ما می تونیم شما رو به شرکت هایی که در این حوزه فعالیت می کنند، متصل کنیم. کافیه که شماره تماس خودتون رو ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *